Hagyjuk aludni?

Figyelt kérdés
Lehet buta kerdes, de elso baba :-) 2 hetes picikenk ma delutan fel 1-tol este fel 7-ig ebren volt. Nem sirt, csak nezelodott, setalgattunk, ,,beszelgettunk''. Mar latszott rajta, hogy nagyon faradt. Aztan fel 7 korul bealudt. Azota is alszik. Viszont igy nem volt furdes. Legyen holnap reggel? Nincs szivem felkelteni, tenyleg faradt volt mar.
2014. máj. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ha most kimarad a fürdés!!Én biztos nem kelteném fel, viszont ha ilyen van akkor hozd egy kicsit előrébb a fürdetés.
2014. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem majd este fürdesd.
2014. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kelteném fel. Amikor kel akkor megetetném, de nem zavarnám meg a nyugalmát a fürdéssel. Az ilyen pici babák nem igazán koszolják még össze magukat, ez inkább csak az esti rituálé kialakítása szempontjából fontos. Egyébként (legalábbis felénk)a kórházban sem fürdetnek meg minden babát minden este. Semmi baja nem lesz ha most az egyszer ez elmarad.
2014. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd, de este fürdesd csak, reggel vizes szivaccsal a nemi szervét töröld át. Csak ne legyen ez mindennapos, mert így alakul ki a napirend :)
2014. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Tudom, hogy kellene napirend, de ma felborult minden. Nem tudom miert volt ebren egesz nap. Volt mar ilyen talan ketszer, de akkor nem ment a furdes rovasara :-)
2014. máj. 1. 21:54
 6/7 Ananke ***** válasza:
Az én hagynám aludni,csak evés miatt ébresztettem annó.Ja és sokszor fogja borítani a rendet,az én kis 6 hónaposom is sokszor csinálja,rugalmasnak kell lenni.
2014. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom másfél éves, de a mai napig előfordul, hogy elcsúszik a napirend, és fürdésidőben alszik. Nem szoktam felkelteni, ha felébred, átöltözés pizsibe, vacsi, aztán alszik tovább. Születése után 2 hónapig nem fürdettük minden nap, néha csak nedves kendővel áttöröltem, napirend úgysem alakul még ki ilyenkor, és az alvás fontosabb volt, mint a fürdés, tél is volt, és a bőrének is csak használt. Semmi baja nem lesz :)
2014. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!