Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik leesésgátló ágy jobb?...

Melyik leesésgátló ágy jobb? Nektek melyik van?

Figyelt kérdés

Fiam 20 hónapos, gondolkodunk az ágy cserén. Jövő hónapban szereznénk be. 2 fajtát láttam, de nem tudom melyik a jobb/praktikusabb, ezért a tapasztalt anyukákat kérdezném melyiket válasszuk. :)

Ez lenne az egyik:


[link]


És ez a másik fajta:


[link]


Nem pont ugyanezek, csak a fajtát illetően mutatom a képeket. A másodikat a férjem megtudná csinálni asztalos lévén, de nem tömörfából készülne, hanem bútorlapból és abba vennénk a matracot. Így olcsóbban is kijönne mintha vennénk. Ez azért szimpatikusabb mert kitudám venni belőle a matracot és kimosom ha bármi baleset érné. A második színesebb, "kuckósabb" úgy mond, viszont itt nem lehet kivenni a matracot (gondolom) és így nem tartom annyira higiénikusnak.

Nektek milyen van otthon, melyik legyen?



#alvás #gyerekágy #praktikus #Leesésgátló ágy
2014. máj. 2. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. praktikusabbnak tűnik, mi nemsokára ilyet szeretnénk. Az első az megint csak 2-3 évig lesz jó, mert ha suliba megy a csemete, akkor az már ciki lesz.

Én a 2.-ra szavazok egyértelműen.

2014. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom

nekünk egyik sem volt és mégsem estek le a gyerekek

kiságy után rendes heverő/egyszemélyes ágy


de ha választani kell akkor a második

2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi vettünk a lányomnak egy faágyat és abba egy szivacsot,felnőtt méretű egyszemélyes ágy.Gondolva arra ha nagyobb lesz akkor is jó lesz neki.És a fa azért elég időtálló.Erre vettem egy szintén fa leesésgátlót.Ha nagyobb lesz és már nem lesz szüksége a leesésgátlóra akkor csak a szivacs alól kiemelem és ott a rendes ágy védő nélkül. Vaterán , el lehet adni,(ha már nem kell) vagy esetleg a kisebb tesónak szintén jó.Küldök egy linket az enyém majdnem ilyen.

[link]

2014. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi rosszat linkeltem:)

[link]

2014. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet utolsó, azt hiszem a 2. verzió lesz. :)
2014. máj. 5. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az első van csak állatos, mert néztünk mi is fából, de ha azt éjszaka lefejeli akkor az nagy puklival jár.

Nálunk a fiam mindig lefejeli az ágy szélét, és fel se kel rá ezért kellett szivacsos. 2gy anyuka

2014. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a fával,hogy ahogy forgolódnak beütik magukat,a kiságyban is ezért van fejvédő téve. Én az elsőt vettem és az ikeában lehet hozzá kapni matracvédőt.Azt teszem a lepedő alá,így a matracot nem éri semmi sem.
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, ezeket az ágyakat hogy tisztítjátok? Mert én rákérdeztem, de a gyártó válasza nem igazán győzött meg. Azt írják sikáljam, de akkor vizes lesz és tönkre megy maga az ágy alapanyaga.

Én ezt találtam. Szerintetek milyen?

[link]

2014. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 beni0305 válasza:

Mi a Dany márkát választottuk és nem bántuk meg, a kislányom egyszerűen imádja! A minősége kiváló, szép,igényes kis ágyikó. Ami számomra fontos szempont, hogy biztonságos, a kislányom szerint kényelmes és az összeszerelése is pofonegyszerű. A rendelés is könnyen megoldható neten keresztül. Szerintem, ha valaki gyerekágyat keres, érdemes átböngészni az alábbi linket:

[link]

2014. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!