Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell neki a cici?

Manu19 kérdése:

Miért nem kell neki a cici?

Figyelt kérdés
Már csak akkior eszik ha nagyon éhes de azt is ugy hogy eröltetnem kell...este is cicil sztem van elég tejem eddig hizott rendesen van napi 5-6 pisis pelus is! 3 napja csinálja ezt eddig szopizott rendesen 3hónapos a lányom szeretném még sokàig szoptatni de igy nem tudom h h lesz :/
2014. máj. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?mert akkor szokták ezt csinálni.
2014. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
az én fiam 1 hónaposan csinálta ezt,azóta tápszert kap.próbálkozz még de ha nem kell neki ne erőltesd.jobb lesz neki is és neked is.emiatt nem leszel kevesebb!!
2014. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam dettó ilyen volt. 2.5 hónapig hízott szépen 1-1 kg havonta, utána megállt nem kért cicit, fejtem de a cumisüveg sem kellett neki, evett amit evett utána nem kérte, volt egy csomó tejem még sem evett, és nem is hízott. (de nem is fogyott) Én már ittam szoptatós teát, próbáltam négykézláb szoptatni, naponta 100 szór kínáltam cicivel, a lefejttejet próbáltam pohárból,üvegből,fecskendőből, csőrös üvegből, minden féle cumival stb. Nem kellett neki csak amit ő megevett ciciből. Írattam neki tápszert, nem kellett persze az sem. 4 hónaposan hozzátápláltam és nagyon imádja. Mindig szopizik és utána kapja a normál kaját. 6 hónapos még mindig szopizik van tejem valamennyit csökkent de azért 80-160g megtud enni belőle ha kéri és nem lusta. Napi 3 szór kap normális ételt gyümölcsöt, főzeléket, tejpépet. A mi nagy bajunk az volt, hogy nem hízott 6 héten keresztül egyetlen grammot sem, ekkor jött a tápszer amitől megint nem hízott mert hát nem is fogadta el, és ez után döntöttem a hozzátáplálás mellett. Szóval még ne szomorkodj mert 3 nap az semmi, talán most fog megjönni és azért nem kéri, vagy most ilyen korszakja van. Figyelni kell a súlyát hízik e és majd attól függően kell lépéseket tenni (tápszer, hozzátáplálás). Én fiam sem mutatott egyébként semmi éhség jelet, simán átaludta az éjszakát, volt, pisi kaka, jó kedv és minden. csak nem hízott, és kevesebbet kért cicit. Mi még vérvételen is voltunk, de ott sem találtak semmit. Ne ess kétségbe ez a legfontosabb !
2014. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló injekciót kaptam mùlt hónapban és még igy is vigyázunk szóval a terhesség kizárt egy jó darabig nem szeretnék terhes lenni :) az lehet h meg fog jönni fura görcsöt érzek a hasamban...jövö hét szerdán megyünk súly mérésre majd ki derül van e aggodni valóm
2014. máj. 2. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltak ilyet az én gyerekeim is, máig nem tudom, miért nem kellett Nekik a cici pár napig, hétig. Ilyenkor csak akkor tudtam Őket megszoptatni, ha már nagyon álmosak voltak, vagy rögtön ébredés után félkómásan. :) Aztán újra elfogadták.
2014. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kislányom (10 hetes) kb. két hete ugyanezt csinálja :( előtte imádott cicizni, most 5-6 perc alatt lerendezi, és húzza el a fejét. Nekem sincs ötletem, hogy mit csináljak, tápszert nem adok neki, mert tej lenne, de nem szopizza ki rendesen, de közben ugyanolyan mosolygós és élénk, mit eddig volt. Lehet, hogy most a frontok összezavarják őket és beérik kevesebbel. Remélem lesz ez még jobb is :)
2014. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én lányom is jó kedvü ettöl függetlenül mi is ugy csináljuk h fél kómásan cicil...remélem elmúlik ez a szeszélye :)
2014. máj. 3. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!