Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babámnak nagyon erős...

9 hós babámnak nagyon erős székrekedése van, már sok mindennel próbálkoztam, eddig semmi se segít, ötletek (orvoshoz legkorábban kedden tudok menni)?

Figyelt kérdés
kamilla tea , hőmérővel ingerlés, sok folyadék, ezeket próbáltam, valami jó ötlet? szerintem a banántól kakil nehezen...úgy sajnálom, nem tudom hogy segíthetnék neki....
2014. máj. 3. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Adj neki nyers reszelt almát.
2014. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 hós babának 3 nap is sok, nem szabad vele keddig várni. Menj el ügyeletes gyógyszertárba és vegyél glicerinkúpot.
2014. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp, rostos innivaló, esetleg őszibarack, szilva valamilyen formában, akár bébiételben is, nálunk ezek segítettek. Illetve mivel a banán székletfogó, így azt mindenképpen hanyagold!
2014. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nemrég volt ezzel probléma, én nektarint, szilvát adtam neki és hanyagoltam a banánt és az almát is. Az egyik ismerősöm azt tanácsolta hogy adjak neki 2 kiskanál olajat, mondta hogy higgyem el azonnal segiteni fog, de nem vitt rá a lélek hogy adjak neki :)
2014. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Baranka ***** válasza:
Rostos ételek, italok! Gliceryn kúp. mira víz (dm -ben kapható). Szilva, barack.
2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Baranka ***** válasza:
Esetleg tornáztasd hátha az megmozgatná a kis beleit!
2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapos kora óta narancs/mandarinlevet adunk ilyen probléma esetén a fiúnknak, a védőnő és a gyerekorvos javasolta, hogy próbáljuk ki. Ha nincs allergiás tünete, akkor szabad. De nem bolti narancslevet, hanem mi magunk facsarjuk.
2014. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom
2014. máj. 3. 15:26
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok, leírom a tapasztalataimat, hátha egyszer másnak is jól jön vagy valaki rátalál erre a kérdésre, ha neki is ilyen gondja lesz. a 9 hós babám már 5 napja nem kakilt, szegény nagyon szenvedett. bementem a gyógyszertárba, de a glicerines kúpot nem javasolták, azt mondták a gyártó nem vállal felelősséget érte. hát nem mertem neki adni...de kaptunk Laevolac szirupot, ebből kapott jó 5ml-t 2 napon keresztül és adtunk neki frissen préselt narancslevet is.biztos mind a kettő megtette a hatását, mert látszódott a kakin is :)szegényből 2 nap alatt kijött az egy heti széklet, de legalább megkönnyebbült.
2014. máj. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!