Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 9-10 hónapos korára a...

Akiknek 9-10 hónapos korára a babájuk ugyanazt ette, mint ők maguk, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
6 hónapig csak szopik, akkor hogy jutottatok el 3-4 hónap alatt, hogy mindent evett?
2014. máj. 3. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

CSatlakozom 7-es és 9-eshez. Amikor ugyanazt eszi amit mi, akkor valójában mi esszük azt amit ő. Pl vadast előtte sose csináltam, pláne nem durumtésztával és csirkehússal, de fűszerezés nélkül babának tökéletes, mi meg tudjuk az utűn fűszerezni, hogy a baba adagját kivettem.


De rakott cukkinit tényleg csak sózni kell és lehet enni úgy, ahogy a baba.

2014. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 4hósan kezdtem a hozzátáplálást.Ő már 6hósan nem kérte sem az anyatejet,sem a tápszert csak este.Így könnyen ment.Biztosan kapott olyat enni 10hósan már amit mi,de én most 19hós korában is rengetegszer külön fözök neki(és azt minimális fűszerel) mert mi válogatósak vagyunk,míg a kicsi csak a tojást és almát nem szereti csak.
2014. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én pl úgy csinálom a húslevest,hogy megfőzöm,és ha minden puha,kiveszem a babának az adgot-és utána jöhet a só,bors,leveskocka..stb.

ha "ugyanazt" eszünk,akkor is neki sima vizbe főzöm ,vagy olajban párolom (pl a zöldbabot)-kiveszek egy kicsit-és utána csinálom a mienket,neki meg főtt krumplival adom

eszembe nem jutna ugyanazt adni-de nem lehet,hogy úgy gondolták,hogy azt,csak másképp elkészitve?

2014. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!