Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babám 1,5 hete éjjel...

6hós babám 1,5 hete éjjel kétszer is felsír, csak cumival alszik vissza. Javulhat még később?

Figyelt kérdés

6hós koráig szépen aludt, néha néha Felsírt, de azt is inkább 11 fele. Aludt reggelig. Most viszont éjjel 2kor és 4-5kor is felsír álmában, cumival alszik tovább.


cumi miatt lenne? rászokott a cumira?


nem ébred fel, ki sem nyitja a szemét. fogzásra is gyanakodtam, de most nincs kaki, meg eszik rendesen.

Javulhat ez még majd kb. 1 éves korban, ha esetleg így maradna?



2014. máj. 5. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez gyerek függő, nekem már végig aludtak az éjszakát de fogzáskor van h óránként felsirnak, az egyik egy hete minden hajnalban fent van egy orát egy évesek voltak...ha fogzik nem mindig látszik a kakin csak mielőtt áttöra fogacska én ezt vettem észre...én azt mondom igazi nyugodt alvás akkor lesz ha kint van minden fog...persze lehetva cumi miatt is nekem már egy ideje beteszik maguknak...és mi csak alváshoz használjuk...de az is lehet h csak ellenőrzi ott vagy e...türelem mást nem nagyon lehet tenni
2014. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát az én babóm még nem tudja betenni éjszaka a cumit, nem ébred olyan állapotba, hogy betegye. Tehát álmában van ez minden, vagy fene se tudja már.


reflux is lehet? mert ő refluxos, de eddig nem volt ezzel gond.

2014. máj. 5. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg h picit megemeled az ágy véget h a feje magasabban legyen,de lehet növekedési ugrás, mozgásfejlődés is erősen bezavarhat, anappali ingereket ejjel dolgozzák fel, nagyon összetett ez...
2014. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a fogzásra gyanakodnék inkább! A kisfiam arra használta a cumit, hogy masszírozza vele az ínyét, ott, ahol éppen megindultak a fogak! Nálunk sem jelzett mindig a kaki, meg az étkezés, és lehet, hogy még csak egy mélyen lévő, de mozgolódó fogcsíra piszkálja szegényt, és szüksége van a cumira, hogy megmasszírozza picit az ínyét..Manapság havi egy új cumit használunk el, mert 17 hónaposan 16 foga van kint...
2014. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is ezzel szenvedünk. Igaz, nem sír csak felkel és van magának. Nagyon nehezen lehet visszaaltatni. Tegnap éjjel fél egykor kelt, előző nap pedig hajnali fél 4kor.


Milyen a fogzós kaki?

2014. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!