Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sem éri meg már a...

Szerintetek sem éri meg már a vaterán venni babaruhát?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán van egy-egy olyan jó ruci amiért szívesen adok többet, de leginkább a postaköltség miatt már nem nagyon éri meg ott vásárolni. Szegény eladók, sokan alig kérnek valamit a kis ruhákért, viszont a postaköltség legalább 500ft és ha ezt hozzáadom a ruhához, azon az áron már új ruhát kapok mondjuk a Tescoban. Pl 400ft-ért nagyon jó vétel lenne egy új állapotú body, de plusz 500ft, az 900ft, annyiért meg a Tescoban is lehet venni.

Úgy sajnálom mert 2 éve még nagyon klassz ruhákat tudtam venni nagyon olcsón.


2014. máj. 5. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én veszek is meg adok is el Vaterán. Legalábbis próbálkozom. Én is úgy vagyok vele már mint te. VEnni jó ideje nem vettem semmit, mert ami szép és árban is jó, az már postával együtt drága, nem éri meg. Eladni meg nagyon nehéz bármit is, 200ft-ért adok szép újszerü mintás bodykat, de a 8ból még csak 3at tudtam eladni kb 3 hónap alatt. Postával együtt már dokra jön ki. Nem is tudom mi lenne a megoldás, vagy hol lehetne eladni a kisruhákat, már rámgyült vagy 2 zsákkal. Nem tudom, hogy ez a netes vétel már leáldozott, vagy van valami másik hely, ahol virágzik a netes eladás-vétel?
2014. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért van az hogy közöségi oldalon csoportokat csinàlnak Pl: baba mama adok veszek vasmegye , meg ehez hasonló csopik vannak. és itt megéri adni venni mert az ember akàr el is tud sétàlni érte mrg is tudja nézni.sajnos vateràn tényleg nem éri meg.
2014. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor éri meg, ha az eladó a közelben van és személyesen tudja átvenni az ember. Esetleg akkor, ha több olyan ruhát árul, ami egy korcsoport, vagy csomag. Akkor szívesen hozzáteszi az ember a postaköltséget.

De, ahogy írod, egy-egy pár száz forintos darabnál már tényleg nem éri meg, mert annyiért újat is kapni. Pénteken vettem a fiamnak 300 Ft-ért pólót az Auchanban újonnan, akkor miért fizessek egy ezrest egy használtért?!

Ezért én inkább átszoktam a facebook adok-veszek csoportjaira, mert ott az eladó a közelemben van, útba esik, talán még ismerjük is egymást.

2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és énnilyen csopikban vàsàrolok mert nagyon klassz dolgok vannak fent.
2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez így igaz, sőt játékokkal is így van. Adnék 1000-1500 Ft-ot egy játékért ha szép állapotú, de postával együtt rögtön mégegyszer ennyi :(
2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ruhacsomagokat nézek csak, így egy egész szezonnyi ruhácskát kapok egy postaköltségért. Nekem nagyon megéri így és meg kell mondjam, rengeteg kedves anyukával hozott így össze a virtuális jósors.
2014. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak én érzem így. Utána fogok nézni csoportoknak, hallottam már róla de eddig nem foglalkoztam vele. Én is szoktam ruha csomikat is nézni csak egy bajom van vele, ha nagyon jók a ruhák benne akkor eléggé feltornázzák az árát, vagy 10 ruhából 5 szuper jó, a másik 5 meg nem túl szép.
2014. máj. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!