Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú cumisüveget...

Melyik márkájú cumisüveget válasszam? MAM, Tommee Tippee vagy Avent?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? Elég sokat bukik a babám, nem tudom, hogy egy cumisüveg mennyire segít ezen, de olvasni pl a tommee tippee-nél, hogy csökkenti a hasfájást és a bukást. Megmondom őszintén, hogy a MAM-nál nem tudom mennyire előnyös, hogy szétszedhető...a tápszer nem ragad bele jobban, nem lesz nehezebben tisztítható???:/
2014. máj. 5. 19:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kezet adtam, mert nyílván egyéni, hogy kinek mi válik be.
2014. máj. 5. 21:47
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen volt és mi is olyat kerestünk, hogy tudjak mellette szoptatni és a legjobb döntés volt. Ügyesen evett belőle és nem volt gond a szoptatással sem. Könnyen tisztítható és később ugye a cumi rész cserélhető :)

2014. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is a Mam-ot ajánlom. Kisfiamnál nagyon bejött és a kistesónál is ezt fogjuk használni. Elérhető áron van, az hogy teljesen szétszedhető csak egyszerűsíti a tisztítást és önsterilizáló funkciója is van ami külön előny.
2014. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kipróbálom amit belinkeltél, ha nem válik be, akkor marad a MAM. :) Majd megírom a tapasztalatot is. ;)
2014. máj. 5. 22:15
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a TT elfogyott nekik, de vettem egy hasonlót(Lansinoh M0mma), és már most iádjuk! :) Nagyon nagyon jó a cumi rész puha, tényleg hasonlít a mellbimbóra, ami a lánykámnak igen tetszett..;) Nem csöpög és könnyű tisztítani. Az alakja először szokatlan volt mert gömb alakú, de praktikus, mert kis helyen is elfér. Eddig bevált!!! Ja és ma kapott a pici új fajta tápszert meg ebből evett és utána nem bukott semmit! Nem tudom, hogy melyik miatt, lehet mindkettő jó.
2014. máj. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!