Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldanatok meg 2...

Ti hogy oldanatok meg 2 babaval az utazast, repulest egyedul?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 eves kisfiam es egy 14 honapos kislanyom. 2 kis huncut.:) Juniusban egyedul repulok haza veluk es szeretnek kerni tanacsokat,hogy aki volt hasonlo helyzetbe, hogy oldotta meg. Mar vettem egy kicsi babakocsit, a kisfiamnak van egy gyermek "poraza", a kislanyomnak is fogok venni. Miket vigyek magammal szamukra, milyen jatekot? Milyen etelt,italt lehet nekik vinni?

2014. máj. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajaj!! Nehéz lesz! Ha hiszti nem lesz akkor szerencséd lesz.
2014. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egy DVD lejátszó eszközt (tablet, számitogep, hordozható dvd lejátszó)amire lelehet tölteni valamelyik kedvenc meséjüket. Illetve kedvenc játék/plüssállat, párna vagy valami amin tudnak esetleg aludni, pihenni. Ételt italt csak a reptéri ellenőrzés után vehetsz ami persze sokkal drágább. Viszont néhol 100 ml-nél kevesebb folyadékot fel lehet vinni
2014. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Illetve cumis uveget vihetsz és majd ott beletöltöd azt az innivalot amit ott fogsz venni, és a cumit is javaslom.
2014. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vigyél nekik mindenféleképpen meleg pulcsit és viszonylag melegen öltözzenek fel, mert akár milyen meleg van a repülőn mindig nagyon hideg van és 2 hete repültem és felnőtt létemre egy pulcsiban fáztam.
2014. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!