Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek szeme, haja...

Gyermeketek szeme, haja milyen színű, és a tietek? Kitől örökölte?

Figyelt kérdés
Nálunk úgy van,hogy én kék szemű,szőke hajú vagyok,az apa barna haj,barna szem,az első 2 gyerek szőke+kék szemű,a 3.barna haj,barna szem...érdekes,mintha nem is testvérek lennének,pedig úgy tudtam a sötét általában elnyomja a világost,de nálunk eddig ez nem jött be..
2014. máj. 6. 13:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Barna hajam és szemem van, a férjemnek szőkés barna haja és zöldes barna szeme van.

1.gyerek:barna haj és szem

2.gyerek: szőke haj és zöldes barna szem

3.gyerek: barna haj és majdnem fekete szem(mamámnak volt ilyen szem színe)

(mind fiú)

2014. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi barna hajúak és szeműek vagyunk a férjemmel, és mindhárom gyerekünk is. Viszont a tesómék is barna hajúak és szeműek a feleségével, viszont a kisfiuk kék szemű és szőke.
2014. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerek keverte a színeket, szőkéből és barnából szőkésbarna haja, sötétkékből és világosbarnából zöldesbarna szeme lett.

Itt egy jó kis szemszín-kalkulátor:

[link]

2014. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én barna haj, barna szem. Apa kék szem, szőkés barna haj.

--> kisfiúnk szőke haj, kék szem :) (Soha nem hittem, hogy valaha lehet kék szemű gyerekem, mert nálunk a családban mindenkié barna, de valahol mélyen hordozzuk a kéket :))

2014. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A szemszínre én is nagyon kíváncsi vagyok. Az enyém mogyoró, a férjemé világítós kék. Már van egy lánya egy hasonló szemszínű anyától, a lány megnyerte az apja szemét.


UH-n a haját meglepően részletesen látták, úgy tűnik, hogy a göndörséget viszont tőlem örökölte, színt értelemszerűen nem láttunk. De már 30 hetesen tényleg egyértelműen látszódott, hogy göndör a haja.


Nekem nagyon fehér, fényérzékeny bőröm van, a férjem télen fehér, de már tavasszal szép barna lesz. Remélem a bőrét is tőle, vagy az én apámtól örökli, aki kifejezetten kreol bőrű.

A férjem szüleinél barna szemek vannak, nálunk anyámé szürke, apámé sötétbarna - szóval jó esélye van a barnára.

2014. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Apja szőke, kékeszöld szemű.

Én világosbarna, barna szemű.

Fiam szőke, szürkéskék szemű.

:)

2014. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna, egyenes haj, középbarna szem, apuka vörös, göndör haj, világító kék szem. Mindkét gyerekünk ugyanolyan: világító kék szem, szőkés-vöröses barna, enyhén hullámos haj.
2014. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nálunk apukának sötétbarna, majdnem fekete haja van, és világosabb barna szeme. Nekem világosabb barna hajam, és sötétbarna szemem. A gyerek (eddig) az én haj és szemszínemet örökölte, de a haja állagra az apjáé.
2014. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Párom és én is barna haj,zöld szem,kisfiúnk szőke haj kék szem. A szemszínét a nagyiktól örökölte,szőke haja viszont senkinek nincs a családban.
2014. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem és férjemnek barna haja van, barna szemünk. (Az enyém sötétebb kicsivel) A fiunk világító kék szemmel született, most kezdett neki változni, mostmár inkább szürkés-kék. A haja inkább sötét szőke vagy nagyon világos barna. Tény hogy én eszeveszetten vártam hogy bebarnuljon a szeme, de most már a napnál is világosabb hogy ilyen marad. Nem csodálkozom mert a felmenői közt nagyon ritka a barna szem. Csak így furcsa hogy mi barna szeműek vagyunk.
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!