Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babánál normális, hogy...

6 hós babánál normális, hogy négykézláb megy, felül és próbál felállni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi is így vagyunk. 5 hónaposan kezdte a kísérletezést, betöltötte a 6 hónapot, egyedül felállt a kiságyban, most 7 hónapos, de már ott kell lenni mellette, mert ha talál valamit, amiben meg tud kapaszkodni, akkor felhúzza magát, és áll. Persze ha sikerül, fülig érő szájjal vigyorog.

Nem értem, miért nem érzed normálisnak a dolgot.?

2009. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl korainak érzed?

Vannak korán "induló" babák. És van a másik véglet, amikor a szülők késeinek érzik a mozgásfejlődést. Szerintem mindkettő az átlag határokon belül normális.

A védőnőmtől kapott átlagos fejődési lista alapján korainak vehető. De ismétlem, az csak az átlagot írja.

Amikor az enyém 6 hós volt forogni és kúszni tudott.

2009. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bucibabuci ***** válasza:

szerintem korai.

de az én fiam 5 hőss kora óta ül egyedül, ami szintén korai, forog,ül, de a bébikomppal sem próóbálkozik, abban is csak ül,pedig 7 hónapos, esze ágában sincs próbálkozni a járással

2009. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
minden baba màskép fejlödik az én kis fiam most töltötte a hét honapot de màr öt honapos koràtol négykézlàbb àllt és hat honapos koràtol màr ügyesen màszik és fel àll ahol csak kapaszkodni tud. és egyre ügyesebb. ugyan azt csinàlja mint a hàrom honapnàl idösebb unokatestvére.
2009. dec. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lányom napra pontosan 6 hónaposan felült, rá egy hétre felállt.
2009. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lehet mert 6 hónaposan csak 7 kiló volt, és nem 9-10

előző

2009. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minde normális amit magától csinál!!Az én fiam még nem volt 8 hónapos amikor egyedül elindult,most 8,5 hónapos,és körbejárja egyedül a szobát!
2009. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!