Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok még tenni szerintetek?

Mit tudok még tenni szerintetek?

Figyelt kérdés
3hós kisfiam pár hete elkezdett csak félálomban enni.Tegnapig ezzel nem is volt gond,de ki-kimaradt egy evés(eddig 2óránként evett,ezzel még nem is lenne gond)csakhogy ma alig bírtam rávenni,hogy egyen. Aludni is kb addig aludt,míg cicin volt. Ahogy letettem felébredt,de nem sírt,csak nézelődött,játszott,mint aki kialudta magát. most este érzem is,hogy nagyon üresek a melleim. Sokat iszom,leves,szopitea megvoltak. Remélem az alvás segít... Kaka volt ma többször,de valahogy nem érzem olyan pisisnek a pelusait... Dokinál voltunk-nem piros a torka,szájpenész sincs,szóval papíron egészséges...
2014. máj. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Novekedesi hullam lehet nala. Ezen minden baba atmegy ennyi idosen. :-)
2014. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a tejed miatt aggódsz,a kajával is fel tudod turbóztatni-nekem pl a grízes tészta nagyon megdobta:) de amúgy estére már nem olyan duzzadtak a mellek,de attól még van benne tej.
2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most evett egy jót.Érzem meg hallom amikor "zubog" a tejcsi. Ma egész nap nem volt meg az érzés meg nem is nagyon hallottam. Én meg fürödtem egy jót,ettem egy jó levest,meg iszom,mint egy teve:)Tápszert is próbáltam elkeseredésemben,de nem kellett a Drágámnak az üveg..
2014. máj. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!