Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti is magányosan...

Anyukák, ti is magányosan mentek mindenhova a babátokkal? Nem zavar titeket? Mit lehetne tenni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ma is pl. elmentem a manóval sètàlni,nagyon sok kismama jött velem szembe babakocsival,ès szinte mindegyikkel volt mèg valaki.Volt hogy kèt anyuka kèt baba sètàlgatott,vagy toltàk a piciket.Èn szinte mindig egyedül teszem ezt.Jàtszøra is egyedül viszem,vagy apàval ha itthon van.MIt csinàltam rosszul,hogy nekem nincs senkim aki jönne velünk?A baràtnöimnek mèg egyiknek sincs babàjuk,dolgoznak.Havi egy-kètszer feljönnek.Akikkel minden nap beszèltünk,legjobb baràtnöm pl màr van,hogy 2 havonta talàlkozunk csak.Pedig nekem mindig voltak baràtnöim,akikkel az egèsz napot ha lehetett együtt lógtuk.Vannak olyan kapcsolataim is akikkel majdhogynem napi szintü volt,de hètvègi biztos,ök terhessègem alatt eltüntek,ès nem hajlandóak velem lenni.Màr 2ève nem talàlkoztam velük.Ha irtam nekik lepasszoltak.De mièrt?Nèha talàlkozunk csak a règi szomszèdommal ès a babàjàval,de az èdes kevès.Ma pl.hivtam öt,de màr programjuk volt valakikkel.Pedig nekem is ès a babàmnak is jót tenne a tàrsasàg.Imàdja az embereket,gyerekeket.VAN mèg igy valaki rajtam kivül,vagy csak èn vagyok ilyen....?
2014. máj. 7. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéren, vagy ahová eljársz, soha nem szokott lenni másik anyuka? Miért nem ismerkedsz ott? Nem muszáj a régebbi barátnőidhez ragaszkodni, főleg ha úgy látod, hogy kezdenek elkopni a régi barátságaid.
2014. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert a barátnőidnek még nincs gyereke. Nap mint nap én is egyedül megyek, mondjuk engem nem zavar, de több egyedül sétáltató anyukát látok, mint párosat, csoportosat. Kb 2 hetente megyek egy barátnőmmel, akinek babája van, de mikor dolgoztam nekem sem volt időm menni a babás barátnőkkel sétálni, talán ha kétszer voltam összesen így. Ha téged zavar próbálj környékbeli kismamákkal ismerkedni, gyerekorvosnál, játszótéren, parkban.
2014. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül jártam a babámmal és engem is zavart de mindenkinek dolga volt a környezetemben, nem csináltál rosszul semmit. Próbálj ismerkedni a játszótéren.
2014. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
játszótereken, foglalkozásokon simán lehet ismerkedni. Én mondjuk egyedül szoktam menni, ott beszélgetek, de a közös sétákat abszolút nem igénylem.
2014. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn is teljesen új anyukákkal ismerkedtem meg.

Èn elkezdtem baba-mama tornára járni, itt is ismerkedtem, a környékböl is sokszormegálltunk beszélgetni, majd egy idö után már megbeszélt idöbe találkoztunk, vagy egymáshoz felmentünk.

2014. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Lehet pont otthon volt a férjük vagy valaki akikkel láttad őket.

Próbálj meg barátkozni anyukákkal. Járjatok játszóházba, játszótérre. Nekik eleve lehet van olyan társaság akik idáig is megvoltak, így már nem nehéz.

De szerintem így magányosan ahogy írtad sincs semmi, ha sétáltok.

2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kõszi!Nyàron költöztünk ebbe a hàzba,a liftben beszèlgettem egy anyukàval,annyi idös a babàja mint az enyèm.Mondtam neki,hogy sètàlhatnànk együtt stb.Mondta,hogy jô,ès majd becsenget.Hàt azóta is csenget.De sokszor làtom baràtnöivel sètàlnak a babàval.Màr volt pàr hasonló szitum,ès kicsit gàz...Màr màr ciki...

Szóval,màr nem is igen merek...Nem azt mondom egyèpkènt hogy nagyon zavar igy egyedül mert elvagyok.Beszèlek a manóhoz stb.De nèha jó lenne...Itt több anyuka màszkàl pàrosan mint egyedül.Egyèpkènt nem vagyok egy visszahuzódó tipus,könnyen szôba kerülök bàrkivel.Talàn majd a jàtszón,ugyis mostanàban jàrunk jobban oda....De multkor pl.szabàlyosan kinèztek onnan minket.Mintha bementünk volna valaki területère.Megszokott emberek gyerekek jàrnak gondolom oda,ès ha bemegy egy új,akkor furcsàk.Nem èrtem.Ezt egyèpkènt màs is mondta màr.

2014. máj. 7. 14:16
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Hol laksz amúgy?

2014. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz? én szívesen barátkoznék veled :) de tényleg...megértelek,mert velem is volt így, még terhesen. én a 6. hónaptól táppénzre mentem ...és nagyon egyedül voltam, de eljártam szülésfelkészítőre..igazából csak azért, hogy közösségbe menjek. aztán volt szülőségre felkészítő tanfolyam, aztán mondókás foglalkozás és így lettek ismerőseim..na mondjuk nagy barátságok nem annyira alakultak ki...de azért néha lehet találkozgatni emberekkel...ilyenekre mennék a helyedben. a helyi védőnői szolgálatnál, biztos vagyok benne, hogy vannak kitéve ilyen foglalkozásokról hirdetések.
2014. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Abszolót megértelek, én is hasonló helyzetben vagyok. Nem ismerek senkit kisgyerekkel, a korábbi ismerőseim mind dolgoznak, velük nem lehet napközben időt tölteni. Marad az, hogy ismerkedsz ilyen baba-mama helyeken vagy játszón, de egyébként én is többször jártam így, hogy valaki lelkesedett, hogy majd találkozunk, stb, vagy kétszer felhívtam, sosem ért rá, ő vissza nem hívott, aztán feladtam, mert azért erőszakoskodni nem fogok. Marad a magányos séta.
2014. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!