Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A levegőbe dobáltam a fiam....

A levegőbe dobáltam a fiam. Ártottam?

Figyelt kérdés
Most olvastam itt egy kérdést, amiben egy apuka kérdezte hogy baj ha a levegőbe emeli a fiát. Eszembe jutott hogy mi a kisfiamat sokszor dobáltuk a levegőbe, egy éves kora előtt is. Most már 2 éves lesz, de ugye nem ártottam neki ezzel?
2014. máj. 9. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szülő, aki ne dobálná néha fel-le a gyerekét.. Biztos vagyok benne, hogy minket is dobáltak a szüleink :) nem lesz baja, ne izgulj.
2014. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nyugtattak meg. :( De gondolom azt észre vettem volna, ha bármi baja lenne. Gyönyörűen fejlődik, soha semmi gond nem volt a fejlődésével kapcsolatban, de az biztos hogy többet egy gyereket sem dobok a levegőbe. Iszonyú bűntudatom van, hogy ilyen buta voltam.
2014. máj. 10. 09:11
 13/14 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, hogy a levegőbedobálástól olyan nagy problémája nem lesz a gyerekeknek. szerintem azért hozzák most fel ennyire ezt a témát, hogy felhívják a szülők figyelmét az ESETLEGES veszélyekre. Azért az agy és a koponya között van egy kis folyadék, ami védi a kicsi agyát. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod.
2014. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi még sosem dobáltuk a levegőbe a fiunkat. Éppenhogy megszületett, amikor anyukám átküldött egy cikket a megrázott baba szindrómáról. Akkor hallottam róla először, már az elnevezéstől is a hideg futkosott a hátamon. Szval elmeséltem a férjemnek is, és mindketten nagyon komolyan vesszük ezt a kérdést. Megrázni sosem lennénk képesek, de földobni sem, más módokon viszont egyfolytában játszunk.
2014. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!