Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Meddig fog ez...

Mit csináljak? Meddig fog ez így menni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos és úgy tűnik nagyon apás. Azon már túl vagyok, hogy ez zavarjon (az elején bevallom őszintén zavart), szóval most már nem ez a gondom, hanem hogy egyszerűen, nem bírok vele amikor a párom is velünk van.


Ha csak meglátja, elkezd sírni, de olyan keservesen, hogy alig lehet megvígasztalni.

Amikor ketten vagyunk itthon teljesen harmónikus a kapcsolat közöttünk, szerintem a párom el sem hiszi, hogy mennyire más olyankor a Picink.


Mit csináljak? vagy mit kéne a páromnak csinálnia ahhoz, hogy változzon ez a helyzet? fog ez változni egyáltalán?

Ez lenne a szeparációs szorongás, csak az apjával kapcsolatban?


Komolyan mondom, a hétköznapokat már jobban szeretem, mert sokkal sokkal nyugisabbak mint amikor 3-asban vagyunk. Szomorú, de így van! :(


Valaki tapasztalt már hasonlót?

Van erre valami megoldás, vagy ezt így kell átvészelni?

Segítsetek!!!

Köszi mindenkinek előre is!


2014. máj. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor apás, vagy nem? azt írod, hogy keservesen sír, amikor párod is ott van. Ha apás lenne, akkor 'le sem lehetne vakarni' az apjáról. Szerintem ezt át kell vészelni.
2014. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi, akkor valószínűleg rosszul fogalmaztam:

Tehát azért sír kesevesen, hogy foglalkozzon vele az apja, vegye fel vagy akármi. Amíg nem jön oda hozzá, hiába csinálok vele bármit, semmit nem ér csak sír és sír. :(

2014. máj. 10. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt en sem igazan ertem. Vagy a parod es a gyerek apja ket kulon ember, es a parod nem szereti?
2014. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igy mas (csak egyszerre kuldtuk :) ). Szerintem probald meg megbeszelni az apjaval, hogy kicsit legyen ebben partner, hogy ha sir, nem o veszi fel hanem Te. Mondjuk hogy felveszed de o beszel hozza.
2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos de ő is ilyen.. Még enni se tud az apja annyira mászik rá a gyerek és nem lehet leterelni 2 percre se az apjáról.. Azért lehet mert keveset van otthon. Megoldást nem tudok de nem vagy egyedül nálunk is ez van.. Ha ketten vagyunk semmi gond de ha hárman? Pokol. Se wc-re menni se öltözni nem tud az apja mert olyan hisztit csap ha leteszi kicsit én hiába hívom, fel akarom venni nem vagyok jó neki..
2014. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Nektek mikor kezdődött ez? És javult azért vagy ugyanolyan esetleg rosszabb lesz idővel? Te hogy bírod?


Én attól is tartok, nehogy elege legyen a fiabol ha mindig csak azt látja, h nyugos meg sír! Komolyan, ő nem is ismeri a fia másik arcát! :-(

2014. máj. 11. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!