Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol hirdessem az eladó babruhá...

Hol hirdessem az eladó babruháinkat? Sehol nincs rá kereslet? Vagy drága?

Figyelt kérdés

Kisfiúknak, 300-500 Ft-os darabáron hirdettem meg a babaszoba.hu-n, vaterán, teszveszen. Darabra és csomagban is. A kutyának nem kell, pedig kizárólag H&M-es és c&A-s mindegyik. (elvétve van közte F&F is)


Mennyiért lehet manapság bébiruhákat eladni? Van köztük olyan is amit egyszer sem használt a kisfiam. Nagyon megkímélt, top kategóriás ruhák. És van egy gardróbnyi. (a téliekről, ősziekről még nem is beszéltem..)


2014. máj. 12. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudsz linkelni? Nekem pont jól jönne. :)


Ja, és szerintem ez így nem drága. Én is néztem H&M-ben babaruhát, és arra tényleg azt mondom, hogy drága, és még úgy is megvettem ott ezt-azt.

2014. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozz facebookos babaholmis coportokban. Ha lesz olyan aki a közeledben lakik és személyesen át tudja venni a babaholmikat (a legtöbbször a postaköltség miatt eladhatatlanok, mert többe kerül mint a megvásárolni szándékozott babaruha/ruha csomag).

Ha viszont rád talál egy köleledben lakó érdeklődő úgy megéri neki vásárolni tőled ha személyesen is átveheti.

2014. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ezt a facebook csoportokat megnézem.
2014. máj. 12. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A postaköltség az oka. Ha valakinek csak 1-2 db tetszik, màr annyi a pk, hogy jobban megéri újat venni.
2014. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!