Nem jár a baba?

Figyelt kérdés
17.hónapot töltöttük,önállóan nem megy...ágy melett kapaszkodva lépeget,ezerrel mászik.Fejlesztőhöz fogunk menni,mire számithatunk?értem itt nagyon erőltetni fogják szegénnyel a ''járást''...
2014. máj. 12. 13:55
 1/3 Kissbe ***** válasza:
A babád időre született?Az én kisfiam pont a 24.hétre született,480 grammal.Most 18hós,korrigáltan 14,ezt kell néznünk a fejlődésébe.Még ő sem jár,csak kapaszkodva,pár lépést megy magától.Mi 1éve járunk Dévényre,és korai fejlesztésre,minden rendben halad,egészséges baba.Azt mondták nem gond,hogy még nem jár,ők később szoktak elindulni.Milyen fejlesztésre gondolsz,hova fogod vinni?A dévény kicsit fáj nekik,ahogy nyomkodják,de megéri,nagyon hatásos!A korai fejlesztő játékos torna,azt jobban élvezi :-)
2014. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz!Időre született 40'hétre....minden oké vele,csak az hogy nem megy....Tornára kell majd vinnem,de addig gyakoroljuk a lépegetést.ülést állást forgolódást mászást ''lassan''be potólta szegénykém,8hora ült meg,12hora állt ágy melett,kivan szolgálva nagy tesok mindig segitik körülötte vannak ha el piszenti magát ott teremnek...lehet hogy ez is gond lehet,nem kell ''megdolgozni''érte,csak hogy mi fog rá várni a fejlesztésen kinozzák...!? :/ mert hallotam anyukáktól, sirnak meg sirnak a kicsik ha oda járnak.
2014. máj. 13. 14:47
 3/3 Kissbe ***** válasza:
A Dévény nem fog tetszeni neki,mi több mint egy éve járunk,de van mkor még most is nehezen bírja a drágám.De!Nagyon hatásos hidd el,minden rendben lesz,megéri!
2014. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!