Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltesz "tisztán"...

Mennyi időt töltesz "tisztán" 18 hónap körüli gyermekeddel?

Figyelt kérdés
Amikor nem házimunkázol, nem telefonálsz, netezel, nem másra figyelsz CSAKIS rá?

2014. máj. 11. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Most már több gyerek van, de amíg csak egy volt, és 18 hós volt, akkor szinte egész nap együtt voltunk.

Net csak akkor, mikor aludt.

Telefonálni nem szoktam.

Házimunka gyorsan reggel, de vele együtt.

Ebben a 18 hós időszakban délelőtt és délután is órákat töltöttünk a játszótéren. Ebéd után nagyot aludt (néha én is vele).

Ez volt a kedvenc időszakom.

2014. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi is egész nap együtt vagyunk természetesen, ha megyünk erre arra (vásárlás, játszó stb akkor végig "együtt" vagyunk). itthon változó, ha főznöm kell akkor arra figyelek, ő mellettem játszik-de ezt ilyenkor nem élem meg annak hogy rá figyelek. Rá figyelés az amikor leülök vele és csakis vele foglalkozok, ezt mondjuk nem tudom mennyi lehet időben, tőle is függ, amikor el van egyedül, akkor hagyom, ha meg nyaggat, reklamál, akkor meg amúgy sincs mit tennem mennem kell :-)
2014. máj. 11. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztán kb 5-7 órát. Délelőtt játszin vagyunk 2-2.5 órát,reggel korán kelek,hogy az ebédet addig el tudjam készíteni. Délután szintén játszi,kb 2 óra,de valamikor csak kint vagyunk a kertben,akkor egész délután játszunk,az kb 4 óra. Nem azt mondom,hogy loholok a nyomában és mindig fél méterre vagyok tőle,de akármit csinálok,abba bevonom őt is. Van talicskája,abba kavicsokat szedeget,én mondom neki,hogy még mit rakjon bele és hova vigye :D ha rossz idő van,akkor nem kelek korán,hanem vele együtt,kb 1 óra elmegy a főzésre,addig ő műanyag edényekkel játszik. Délben alvás,2-3 között kelés,utána könyveket nézünk,rajzolunk,autózunk,építünk,ezzel elmegy vagy 2 óra. Fürdésnél is csak rá figyelek,de szerintem ezzel mindenki így van. Nezetni akkor szoktam,amikor alszik,de ha eszembe jut valami,aminek utána akarok olvasni,akkor ha úgy van,leülök a gép elé 5 percre.
2014. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefonálni nem szoktam.Házimunka az van hogy ha csak alszik,akkor,de ha nem,akkor is 1 óránál nem megy el több rá.Netezni akkor szoktam ha alszik,esetleg néha idepillatok,kaptam-e üzenetet.

Délelött boltba szoktunk járni,du meg csavarogni.Fél7kor kel kb,este 8kor fekszik.

2014. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az enyém mondjuk sokat el van egyedül, igaz ez jó is, mert én dolgozom is itthonról a háztartás mellett.

van olyan napja amikor nagyon nincs el, pl fogzás stb. akkor félre teszek mindent.

viszont mikor el van, akkor hagyom, lehet ezért is van jól el. dálután kb 3 tól becsatlakozik az apukája akkor ők játszanak vagy 3an közösen, séta stb. a fürdés előtti 1 óra az mindig szigorúan közös játék 3-an.

2014. máj. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!