Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám kihanyja a...

Két hónapos babám kihanyja a tápszert eddig a milumilstart és a milumil ar próbáltuk nekem kevés a tejem egyelőre tudjuk hordani az anyatejet de később lehet hogy pótolni kell tapszerrel volt valakinek ilyen problémája tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak a Pepti tápszer vált be. Ízre állítólag nem olyan jó, de lányomnak megfelelt, és ez nem jött ki belőle.
2014. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ nektek is ilyen problémátok volt?
2014. máj. 13. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Lányomnál is ez volt.

AZ anyatej, tápszer...semmi nem vált be igazán (a Pepti viszont egész jó volt).

Akkor változott meg végre a helyzet, amikor már megkezdtem a hozzátáplálást.

Ja és még valami: A Sinlac volt jó még neki, de azt csak később tudtuk neki adni, nem 2 hónaposan (úgy emlékszem 4 hónaposan már kaphatta).

2014. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.:
2014. máj. 15. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Milupa Fermentált :) Nekünk csak ez vált be, amitől szinte teljesen megszűnt a bukása. (Jó még haspuffadásra,hasfájásra,székrekedésre) Először a Humana Baby Fit-et kaptuk (csak bukásra jó), de attól ő nagyon szorulásos lett, majd kapta a Lactogen Harmony-t, amitől ugyanúgy bukott(ez hasfájásra,szorulásra és bukásra jó). Az áruk receptre ->Lactogen Harmony:960ft/800g, Humana Baby Fit:640ft/500g, Milupa Fermentált:940ft/800g. Remélem tudtam segíteni. Minden baba más, lehet, hogy neked a másik 2 közül válik be valamelyik. :)
2014. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ameddig lehet nem akarok neki tápszert adni csak ha nagyon muszály lesz mert ő nem bukja hanem kihanyja de legalább fogom tudni melyikkekkel probalkozzak.
2014. máj. 17. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Reméljük nem kell majd, de ha mégis, könnyebb lesz, hogy tudtok mivel próbálkozni. Sajnos nekem nagyon kevés tejem volt már az elejétől(napi 3l folyadék+szoptatós tea+alkohol mentes sör és sokszor kis mennyiségű evés ellenére is),most már csak tápszeres szegényem.:( De legalább megtaláltuk a nekünk tökéleteset!!!:)
2014. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 3.fajta tápszer a Humana baby fitt volt ezt is kihányta 3hónaposan kórházba kerültünk fertőzéssel ott Pregomilt tápszert kaoott amit nem nagyon szeretett amikor hazajöttünk még aznap elvittem gasztroenterelógushoz aki egyből megmondta tejallergiája van a babának és refluxos most speciális tápszert kap NEOCATE ezt csak szakorvos írhatja fel íze is jó és nem hányja ki most már rendszeresen kell járni hozzá csak azért írtam le mert ha a baba kihányja a tápszert inkább forduljanak szakorvoshoz a mi példánkból tanulva.
2014. júl. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!