Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rajtunk kívül van még, akinek...

Rajtunk kívül van még, akinek tej-tojás-citrus allergiás a gyereke?

Figyelt kérdés
már nem merek neki semmit sem adni! te hogy oldod meg?
2009. dec. 28. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekünk a citrus az kimaradt, de volt helyette csoki, szója, kiwi. Nem egyszerű a dolog, de megoldható. Persze az sem mindegy hány éves a lurkó. Mi már oviba jártunk mikor elkezdtük és egy évig szigorú diétán voltunk. Minden!! ennivalónak megnéztem az összetevőjét, kezdve a ropitól a kiflin át mindenig. Mivel maximálisan be kell ezt tartani, egyáltalán nem ehet ilyen tartalmú ételeket, mert előről kell kezdeni a diétát. Az ovian így kapott enni és én is így főztem itthon. Az ALDI-ban nagyon sok olyan termék van, ami ezektől mentes (felvágottak, ropik stb.) Erre gondoltál? Van ilyen sütis szakácskönyv a neten. Ilyeneket beszerezhetsz.
2009. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első: bioboltokban vannak olyan termékek, amik ezeket helyettesítik. Próbáld meg. De pl. rizstej van nagyobb áruházakan. A tojáspótló porral viszont vigyázz, mert abban tej alapú alkotórészek is vannak.
2009. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!