Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy két évesnél kiderül,...

Ha egy két évesnél kiderül, hogy tej, tojás, szója, stb. allergiás, akkor mi a helyzet a bölcsivel?

Figyelt kérdés
Beveszik, vagy mit lehet tenni ilyenkor? Eddig járt bölcsibe, de ha allergiát diagnosztizálnak, akkor hogyan tovább?
2010. nov. 21. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Viszed az orvosi leleteket a bölcsibe, és ha ott helyben főznek, akkor neki megoldják, hogy mást kapjon. Az én lányomnak az oviban jött elő a tej tojás érzékenység, szerencsére az ovi szerződésben volt a kórházzal, ahonnan tudtam rendelni neki olyan kaját amit ehet. De a bölcsőde vezetőt kérdezd meg, hogy miként tudják megoldani. Vagy még ha megengedik te viszed be neki az elkészített ebédet/uzsit/reggelit és ők megmelegítik és oda adják.
2010. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beveszik. Viszed az orvosi papírt, és akkor úgy főznek neki.
2010. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bölcsik mindig fóznek allergiás gyerekeknek való kaját is. Viszel papirt és onnantól ő azt kapja.
2010. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ismét, nálunk az ovikba is a bölcsikből viszik ugyanezt a kaját az allergiás ovisoknak is.
2010. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

megkérdezhetem ez ,hogy derül ki,hogy allergiás.Nekem ma este bedagadt a gyerek szája-29hós és nem tudom hova tenni a dolgot,nem volt még ilyen,de én is ettől félek..ha nem múlik reggelre megyünk a dokihoz...de érdekelne milyen tünetei vannak?

2010. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bölcsisnénik figyelnek az étkezésre, nem adnak a kicsinek olyat, amire allergiás.
2010. nov. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam az egyetlen allergiás a bölcsiben,tejallergiás,neki külön főznek,ami tejes,azt rizstejjel készítik neki,mi is vittük a MÁK-os orvosi igazolást.

2010. nov. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Konkrétan még nem tudjuk, eredményre várunk. Néha tiszta pötty lesz az egész teste! Mellkasa, pocija, háta.

Fenistil csepp,calcium musc és elmúlik. De valamelyik nap elfogyott és annélkül is elmúlt.

2010. nov. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!