Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A saját anyám nem figyel az...

A saját anyám nem figyel az unokája egészségére?

Figyelt kérdés
Ma voltunk náluk, és megkért, hogy fussak el a postára befizetni egy csekket. Arra megyek vissza, hogy a 8 hós lányomat ilyen 100 forintos boltba kapható műanyag tányérból eteti reszelt almával. Nem a reszelt almával volt a bajom, hanem az a tányér biztos nem bpa mentes volt. Megnéztem és made in türkey volt ráírva. Túlreagálom? Vagy ti se engednétek ilyen tányérból enni a babátokat?
2014. máj. 13. 23:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%
nagyon is túlreagálod. nincs olyan tányér ami bpa mentes. nem a tányértól lesz egészséges egy gyerek. nekem olyan tányér készletem van amire az van rá írva hogy Kína.
2014. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
97%

túlreagálod! Nem kicsit, NAGYON!

és hogy 8hós koráig nem volt még beteg a lányod, az sem jelent semmit, ettől később az oviban még lehet ő lesz a legbetegesebb.

2014. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
97%
Biztos én vagyok felelőtlen anya, de csak néhány dolog ami ma az elmúlt 1 (!) órában megfordult a babám kezében és/vagy szájában: telefon, telegontöltő, előlfelejtett dvd tok, dvd, ásványvizes palack, fülhallgató, billentyűzet, egér, villanykapcsoló, lámpa, hangszóró, kézkrémes tubus, táviránytó... ezekhez mind hozzányúlt, megtapizta, némelyiket a szájába is vette... azt hiszem egyértelműen beláthatjuk, hogy ez komolyabb érintkezés minthogy a tányéron volt az amit megevett. Szerinted a fentiek közül mi bpa mentes és a te babád mihez nem fog soha hozzájutni?
2014. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam kb. 1 órája tömte a szájába a sáros földiepret... mire odanéztem letépte szépen magának...
2014. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

24-es nagyon jó!!az enyémek is mindig ilyeneket csinálnak..

kérdező:szerintem ezt te sem gondoltad komolyan...

2014. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy jön Törökország a BPA-hoz? Vagy ott minden műanyag tányérba kötelező BPA-t tenni és innen lehet tudni h tuti van benne? Amúgy én nem aggódnék, mert a frissen reszelt almának nem hiszem h volt annyi ideje hogy kioldjon bármiféle anyagot is abból a tányérból. Ha pedig nem szóltál neki a BPA-ról ő honnan tudja h van ilyen? Nem minden nagyi olvas gyereknevelési témában utána.
2014. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!