Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cukros lötty fér bele...

Mennyi cukros lötty fér bele 10 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Itthon ugyan nem, vagy csak nagyon ritkán kap, de a nagyszülőknél rendszeresen kap különböző gyümölcsleveket, cukros teát.

Hiába mondom, hogy nem is oltja a szomjat, csak jól esik...


2014. máj. 14. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Felesleges rászoktatni.

Olyan pici még, legalább most ne igyon ilyeneket.

2014. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baja nem lesz higított 100%os gyümölcslevektől,és kevés cukros,citromos teától,annyira túl van ez a dolog aggódva.
2014. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem adtam neki ilyesmit. Nem azért mert árt, hanem nem akartam, hogy ő is úgy járjon, hogy utána nem hajlandó meginni a vizet. Mert ez a veszély bizony fennáll, és annak már vannak káros következményei.
2014. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát... hogy pontosan mennyi fér bele, nem tudom, de múltkor én is rászóltam anyuékra hogy szörpöt ne adjanak az egy éves kisfiamnak. Vannak a granulátumos teák, azok is tartalmaznak cukrot de mégsem annyit mint a szörp. Én higítom a gyümölcs leveket is, a filteres teáját pedig pici cukorral készítem mert natúrban semmit nem iszik meg. Én a közép utat választottam, oké akkor legyen cukor de minimális.

Én sem szeretem ha valaki túl aggódja a cukor kérdést, cukorra is szüksége van a szervezetnek, én úgy gondolom.

2014. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még a 17 hónapos lányom se kap ilyet soha, nemhogy egy 10 hónaposnak adjak ilyen vackokat.
2014. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, szénhidrátra van szükség, nem cukorra. Én semennyit nem adnék neki. Ha ragaszkodnak hozzá, a gyümölcslevet csak hígítva, gyümölcsteát pedig cukor nélkül.
2014. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj a cukorral és jó a víz mellé, a higított gyümölcslé,tea,a mértékletesség a fontos,látom nagyon le lettem pontozva mert nem vagyok "jaj semmit sem adok a gyereknek,mert minden káros" anyuka
2014. máj. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam le! Minden véleményre kíváncsi vagyok!

A hígítás jó ötlet! Ha már adnak neki ilyesmiket.

Itthon ugye nem kap semmi ilyesmit (max frissen facsart narancslevet,de nem rendszeresen). Addig amíg a nagyszülőknél vagyunk ott se,de amint kitesszük a lábunkat..

2014. máj. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!