Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek akinek lebetegedett...

Valakinek akinek lebetegedett a babája Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Hogy vészeltétek át? Esetleg akinek az első karácsony lett volna.
2009. dec. 28. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,9hós a fiam,és hasmenese volt 25-26.-án.Be is paraztam,mert még nem volt,napi 8szor!!!!!Sok folyadékkal és türelemmel átvészeltük.Nagyon aggodtam,de a ferjem kontrollalt.Szerencsere élénk volt végig a fiam,de barmit evett,alul jött is ki...:-((((((Mostmár minden OK!
2009. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, jobbulást! Nálunk a 6 hónapos fiam lázasodott be 24-én délutánra! Karácsony reggel az ügyeleten ültünk vele, 3 napig volt lázas, 39 felett... Ez lett volna az első karácsonya, így eléggé megviselt a dolog, minden szempontból. Karácsonyi hangulat nulla, családi összejövetelek, nulla, helyette virrasztás a lázas síró gyereknél. :( Nem kívánom senkinek.
2009. dec. 28. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Az én fiamnak most volt az első Karácsonya. 25-én reggel 38 fokos lázzal kelt, de semmi más baja nem volt. Majd 3 napig 39 fokos láza volt. Mi is mentünk ügyeletre. Mára 4. napon kijöttek rajta a piros kiütések, mely a 3 napos láz tünete.

ami rossz volt, hogy mivel a férjemmel most váltunk el, és múlt héten költöztem vissza anyuhoz aki viszont elutazott, egye egyedül voltam vele. Nem tudott senki se segíteni, se biztatni. Szar volt...

2009. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat mi meg mindig korhazban vagyunk.Szenteste 1 eves kislanyom minden elözmeny nelkül lazgörcsöt kapott 3*.Kiderült,hogy H1N1 virusa van.
2009. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást a picurkának!
2009. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22:59-es!! Jajj! komolyan?4 Nagyon sajnálom, jobbulást!!
2009. dec. 29. 07:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szegénykék...:(

Sajnálom,hogy betegek a babáitok!

Jobbulást kívánok Mindenkinek!!!


Üdv.,egy 5 hónapos kislány anyuja :)

2009. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!