Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy alszik el a babám hogy...

Úgy alszik el a babám hogy cumisüvegből tejcsit iszik. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Most másfél éves, de szeptemberben megy bölcsibe, akkor majdnem kettő éves lesz. Gondolom ott nem itatják tejcsivel alvás elött.

Most úgy alszik el hogy belealszik a tejivásba és kész, nappali és az esti aévás is így zajlik.

Hogy álljak neki a leszoktatáshoz?


2014. máj. 19. 11:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy egésznap csőrös pohárból issza a vízet.
2014. máj. 19. 11:12
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
A bölcsiben is ugyanúgy megkapja, ne aggódj. Nem kell erről leszoktatni, egyébként is csak úgy tudod, ha elveszed az üveget és nem adsz neki többet.
2014. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz :)

csak nem tudom akkor hogy tudom elaltatni, de hát ki kell próbálni... :)

2014. máj. 19. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda neki az üveget tejjel,tedd be az ágyába és lehet ha ivott amennyit akart,elfekszik és alszik.Enyém ugyan önállóan alszik el 3 hetes korától,de én is beteszem neki az italosát éjjelre (bár viz van benne csak) és önkiszolgál amikor akar,alszik tovább.
2014. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyedül nem alszik el. De ez nem is baj, szívesen várom vele együtt az álommanókat :)

Csak nemtudom hogy vegyem el tőle a cumisüveget. Vajon mit szólna ha elvenném....

2014. máj. 19. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem venném el tőle a cumisüveget,nállunk a bölcsibe simán belehetett vinni cumisüveget és alhattak azzal!

Még 3 évesen is sok gyerkőc cumisüveggel,cumival,rongyival stb aludt el többek között az én fiam is.Én ezzel is mint minden mással úgy vgyok HA MEGÉRIK RÁ MAJD ELHAGYJA!

Így is lett 3 év 3 hósan magától hagyta el a cumit,cumisüveget.

2014. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne a cumisüvegről hanem az együtt alvásról szoktasd le. A cumisüveget megkapja a bölcsiben, de nem fognak melléfeküdni, csak hogy aludjon.
2014. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kapta meg a cumisüveget a bölcsiben. Másfél éves volt, ő is cumisüveggel aludt el. Megszokta, hogy a bölcsiben nincs, ott elaludt anélkül. Itthon 2 éves kora környékén hagyta el a cumisüveget.

Szerintem hagyd, ne zaklasd. Megszokja, hogy ott más a rendszer.

2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bölcsiben nem lesz ezzel gond.ott hamar megtanulja,h egyedül alszik,cumisüveg nélkül.én inkább arra törekednék(nem beleszólás képpen),h ne aludjon bele,mert mi van így a fogmosással?az nem kéne,h elmaradjon,főleg az esti alvásnál.
2014. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazán hasznosak voltak :)
2014. máj. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!