Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túlzás vagy...

Szerintetek túlzás vagy normális anyai aggodalom?

Figyelt kérdés
A 11 hónapos babám életében először beteg lett,tüsszög orra folyik és köhög,jókedve eszik,van láza sincs tnap voltunk orvosnál.Kapott Ambrodenét és kész(köptető)piros a torka azt mondta mást nem talált.Én idegileg teljesen összeroppantam egyfolytában sírok(nem előtte)mert tuti miattam kapta el én vtam nagyon taknyos csak nem tudtam kire hagyni(apa dolgozik későig)haálálra aggódom magam h vmi baja lesz v kórházba kerül-mit tegyek?
2014. máj. 20. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kerülne kórházba?! Egy kis náthán,köhögésen nem kell kiakadni.Enyém is pont náthás és köhög.És igen,tőlem kapta el.De nem jutott eszembe senkire sem lepasszolni,nehogy elkapja.Nem cukorból van és a bölcsibe és oviba is mindent elkap majd.
2014. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez depresszió. A férjed sincs veled, te otthon vagy egy éve egyedül, gondolj bele, ez milyen szinten készít ki téged.


A gyerekért azért aggódsz ennyire betegesen (mert ez az), mert - és ez most csúnyán hangzik majd - de nem tudod mással lekötni magad. Nem vagy semmi másra alkalmazott most, mint a gyereknevelésre, és úgy érzed, ebben kudarcot vallasz, ha tőled elkapja a gyerek a náthát.


És ha kórházba kerül, akkor majd mész vele, semmi baj nem lesz egyébként, de nem fog belehalni. :)


Az egyéves gyerekednek (aki nem baba!) nem lehet, hogy szüksége lenne egy anyukára, aki néha lóg a barátnőivel, apunak pedig a gyermekére, akire vigyázhat és építheti vele a kapcsolatát? Gondolkodj kicsit ezen.


Nem mondom, hogy menj vissza dolgozni, mert ezt senkinek sem szabhatom meg, de szerintem mozduljatok ki. A gyerekkel is lehet kiállításokra menni pl. (nyílt egy tök érdekes plakátkiállítás az Iparművészetiben).

2014. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, bizony erősen túlzás amit csinálsz.

A párkapcsolatodban minden rendben van, hogy ennyire ki vagy készülve idegileg?

2014. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon túlzásba viszed, nem lehet hogy diegilegb gyengébb vagy az elmult 11 hónap után és azért reagálsz igy? Ennél nagyobb baja sose legyen a gyerekednekés örülj neki hogy eddig nem volt még ennyi baja sem. Egy gyerek sem került korházba még orr folyással és piros torokkal, ha egy gyerek beteg azon látszik is hidd el. Jó lenne kicsit lazitanod, ha van segitséged bizd rá pár órára a gyerket te pedig lazits.
2014. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát tudom h túlzás vagyis sejtem...egy kicsit elgondolkodtam de nem vettem észre h depis lennék...én űgy érzem rendben van a kapcsolatunk.csak az általános dolgok:sok munka h megéljunk(speciel a férjemnek)...de amit tud törődik a babával.Kiszoktam mozdulni most csinálom pl a jogsit is(akkor a nagyival van a baba)ez heti 2 3 alkalom csak éppen most a mama is beteg volt azért nem jött segíteni.Szóval nem csüngök én rajta a babán betegesen(azért babázom mert ugy tudom egy éves korig az egy gyerek :))
2014. máj. 20. 10:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegileg gyenge (vagyis nem érzem magam annak)köszi am minden eddig választ...
2014. máj. 20. 10:43
 7/14 Hubilla ***** válasza:
100%

Csatlakozom azelozoekhez: kifejezett tulzas az aggodasod. Gondolom az orvos es meg jo nehanyan megnyugtattak, igy nekem/nekunk felesleges.

Egy picit kukkants magadba, valoszinu ott felfedezel vmit, amitol nyugtalan vagy.

A kicsidnek pedig semmi baja nem lesz. Szepen meggyogyul! Es keszulj, sajnos meg lesz ilyesmi es azt is atveszeli majd :))

2014. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a kedvességet picit megnyugodtam :)
2014. máj. 20. 10:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, előbb-utóbb minden gyerek megbetegszik. Nem tehetsz róla, te sem szándékosan kaptad el. Nem lesz semmi baja, szedi a gyógyszert, és meg fog gyógyulni.
2014. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi most is alszik remélem jobba lesz :)
2014. máj. 20. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!