Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A leesésgátlós ágyat hamar...

A leesésgátlós ágyat hamar megszokta a gyereked?

Figyelt kérdés
19 hónapos kislányomnak csináltatunk most ágyat és majd csak másfél hónap múlva lesz kész. Szeptemberben születik a kistestvére és arra lennék kíváncsi hogy elég lesz e a két hónap az átszoktatásra? Nálatok elfogadta hamar?
2014. máj. 20. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam egyik napról a másikra átszokott ágyba a rácsosból,de akkor már 2 éves volt. Most mi is hasonló helyzetben vagyunk,jön a kistesó októberben,csak nekem most 16 hós a lányom,így nem tudom hogy lesz az átszoktatás.
2014. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én gyerekem amúgy sem szerette a rácsoságyat, de a 90*200-asban leesésgátlóval simán első naptól kezdve szívesen alszik
2014. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyik napról a másikra elfogadta, semmilyen gond nem volt vele.
2014. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt van újra ez a kérdés,pont most aktuális is,az első választ én írtam,tegnap kezdtük meg az átszoktatást. 16 hós a kislányom,még úgy érzem lehet korai lesz,de még kitartóan próbálkozunk egy darabig. Este más nagyon álmos volt,úgyhogy elaludt a leesésgátlós ágyacskájában,viszont reggel mikor benyitottunk a szoba közepén aludt a földön. Most a délelőtti alvás: beraktam az ágyba úgy is maradt,mint aki aludni készül,utána hallom hogy kimászott és játszik,kiengedtem még kicsit magamhoz,utána megint befektettem kijöttem,csönd.Most benéztem:a földön alszik :(
2014. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyém örült is, hogy nem a rácsosban van.

a leesésgátló nélküli részhez tegyél párnát, szivacsot, ha esetleg mégis ott kibukna puhára essen. Az enyém nagyon mozgalmasan alszik :) így bekészítem ezeket, de nem volt még gond.

2014. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!