Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magán gyerekorvoshoz viszem a...

Magán gyerekorvoshoz viszem a kicsiket, szerintetek okkal?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincs rá szükség sokszor(van egy 3 hónaposom illetve egy két évesem,kislányok))akkor is csak takony-köhögés stb.Legelőször rendes rendelésen voltam a naggyal,de kb.3 órát vártunk(ez még ok rengetegen vannak csak nehéz egy beteg kicsivel)rettenettesen flegmák vtak:anyuka,nincs jobb dolga,mint rohangálni ide egy pici náthával(na a gyerek levegőt alig kapott,és hányt)nagyon rossz volt,a romák soron kívül bementek a rendelőbe(nem is súlyos bajjal v pici babával mert még az érthető)na én azóta ha kell nagy ritkán a 30kmre lévő magángyermekorvoshoz járok vele ha kell,itt nagyon elégedett vagyok,nem bánom inkább elautózok odáig.itt kedvesek,nem hajtanak el,kevesen vannak.egy vizsgálat 3000 sztem megéri de a férjemnek minden baja h miért nem jó a sima rendelő,ne urizáljak(am ott is elvárják a pénzt,nem mind1?)kószi:24 éves két gyerek anyja
2014. máj. 20. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miert lenne baj??? Ha nektek igy megfelel. Az en ferjem pont forditva mukodik, neki az a baja ha korhazba viszem es nem maganba. Nem azert mert nem derogal vagy mert anyagilag el lennenk eresztve csak mar 1-2 szer tapasztalta mi van ott. A gyerekorvost en is hivtam mar hazhoz 5000-ert jon ki. Igaz en a rendelobe is megvagyok vele elegedve akkor szoktam hivni ha pl. jarvany van akkor nem szivesen viszem hogy ott uljunk. Viszont az is igaz hogy mi ot valasztottuk es nem a korzetihez jarunk, de itt tobb gyerekorvos van es ha elvallal mashoz is lehet jarni.:) szerintem ezen felesleges ragodnod, ennyit meger hogy normalisan megnezzek a gyereket, plane ha elegedett vagy az elletassal.
2014. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!