Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Hét hónapos...

Szoptatós anyukák! Hét hónapos a kisfiam éjszaka egyre többet van fent. Nem elég a tej próbáltunk tápszert de nem fogadja el. Most kezdett el enni. (tejpép, gyümölcs, főzelék). Mit eszik a babátok napközben és este? Átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia 27 hetes a kislányom!reggel szopik délelött szopik délben főzelék és bébideszert délután bébideszert este füri után ha van tejem szopi ha kevesebb Sinlac pép!Ez receptes nem tápszer a kislányom soha nem kapott tápszert és elfogadta!Allergizálni nem allergizál viszont teliti a pocit!Sokminden jót tudnék róla irni de keress rá és Te is fogod látni!Egyébként átalussza az éjjszakát ugy este fél 10 től reggel fél 9 ig!Nem lehet hogy a foga jön a kisfiadnak és azér talszik nyugtalanul?
2009. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam és reggel szopik aztán tízórai gyümölcs,ebéd az főzelék,uzsonna tejpép-gyümölccsel vagy simán gyümölcs.Este fekvés előtt szopik.Éjjel egyszer kel fel,de amikor fogzik van, hogy többször ébred.
2009. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. A tápszert azért szerettük volna, hogy hátha így éjszaka nyugodtabban alszik, de a kaja marad csak ,mert nem fogadja el egyeltalán. Nappal sem. Nem akarom eröltetni. Megpróbálom a tejpépet amit írtál. Elsőtől kérdezném, hogy cicin alszik el este a babád? Mikortól kezdted a hozzá táplálást? Nekem mindenki azt mondja,hogy ha nem kezdem el leszoktatni a cicről még három évesen sem fog éjszaka aludni. Én nem akarom elvenni a cicit, én szeretem, hogy szopik, mi csak azt szeretnénk ha éjszaka aludna. (van rajta kívül másik két gyerkőc, Ők nem szopiztak)

2009. dec. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!