Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babával kell ilyenko...

Újszülött babával kell ilyenkor foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egy hetes, etetés, pelenkázás környékén sokat van kézben, sokat foglalkozunk vele.

De néha, amikor letesszük aludni, nem alszik, hanem csendben nézelődik. Ilyenkor kézbe kellene venni, vagy inkább hagyjuk békén, hadd nézegessen és aludjon el?


(Éjjel egyik etetés után pl. egy órán keresztül csendben nézegette a környezetét, utána aludt el.)


2014. máj. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem sír akkor nyugodtan lehet hagyni. épp felfedezi a környezetet. ha kimondottan színes a szoba, vagy vannak játékok körülötte akkor azokat fürkészi ennyire mivel ilyenkor ugye többnyire csak foltokat látnak. örülj neki hogy ennyire el van egyedül, kézbe meg akkor minél kevesebbet próbáljátok nehogy hozzá szokjon és akkor vége a jó világnak.
2014. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örüljetek h elvan egyedül! Majd fog változni lehet, de lehet nem. Hagyátok had nézelődjön. Majd jelez ha azt akarja vegyétek fel.
2014. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most az én 1 hetes kislányom is nézelődik a kiságyban :)
2014. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell felvenni. Örülj, hogy szépen elvan magában is. A fiam is ilyen volt és ilyen is maradt (már 2 éves).
2014. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj de édes lehet:) Mikor az én babám csak nézelődött én felvtte,hogy ne unatkozzon. Hát,ha beszélni tudott volna,szerintem engem elküldött volna a jó f.rancba,hogy félbeszakítottam a nézelődésben :) Azóta hagyom....hagynám,ha akarna nézelődni :) Ha szól akkor játék van anyával.
2014. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom is mindíg ezt csinálta. Tök jól elvolt az ágyában nézelődött mikor nagyobb volt gügyögött a játékaihoz. Ilyenkor hagyni kell hadd fedezze fel az őt körülvevő világot :)
2014. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!