Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent nálad a nélkülözés?...

Mit jelent nálad a nélkülözés? Mit nem tudsz megvenni a gyerekednek amire azt mondod nélkülöznie kell?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság kinél mik a határok?

Van aki nélkülöz mert pl. egy csokit sem tud venni a gyereknek, de van aki egy több ezer ft-os játékot nélkülöz.

Ha pl. nem tudod megvenni a gyereknek a 4 ezer ft-os barbi babát, nélkülözésnek számít nálatok?


2014. máj. 24. 22:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 16/20

Csak bennem merül fel akkor , hogy mégis mi a fenének vagytok ti ott és nem itthon?

2014. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Fogorvos feleségnek: Szánalmas a férjed hozzáállása. Ez így miféle házasság?
2014. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

16-os vagyok, sajna ez itt egy ilyen világ. Vicces, mert tényleg rengeteget tudnánk spórolni, ha kicsit odafigyelne, de nem bírja megállni. Egyszer kinézett nekemegy nadrágot, elráncigált, felpróbáltam, tök jól állt, aztán megnéztem hogy mennyibe kerül... Majdnem 40ezer forint átszámolva. Otthagytam, és bementem a H&M-be és egy rakat gyerekruhát vettem annak a feléből.

A másik vicces, hogy amikor berakrom a szennyest a gépbe, van hogy 3-4 ezer forintnyi aprót szedek össze a nadrágzsebeiből. Ezeket egy dobozban gyűjtöm: sütőre és turmixgépre gyűjtök... Pedig egy csettintésbe kerülne hogy megvegyük, de hát a bankos ismerőst el kell vinni vacsorázni, vagy hasonló okokból kifolyólag nem lehet.

2014. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
sajnálom :( fel kellene a férjenek nőni mostmár! családja, gyerekei vannak, nem barátokat kell vinni szórakozni. nem fogja fel?
2014. máj. 29. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!