Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 8 hónapos gyermekete...

Judyt77 kérdése:

Mit eszik 8 hónapos gyermeketek? Pontosan mi a napi sorrend és pontosan miket? Ha főztök, hogyan és mit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az én kislányom ébredéskor cicit kap, aztán

-délelőtt gyümölcsös joghurtot-vagy/túrót ilyen üvegeseket szoktam, ahhoz keverek almát vagy banánt, vagy kekszet. -Ebédre üveges főzeléket kap hússal/hallal. Májat pl. még nem adtam neki és még nem minden zöldséget kóstolt. Mostanában teszek bele apró főtt répadarabokat.És ebédre kap még pl. banános tejdesszertet vagy túrósat (műanyag dobozos babydream vagy nestlé)és esetleg cicit, ha kér

-délután tejpépet eszik, ez már majdnem fürdés előtt van.

- fürcsi után cici és alvás reggelig.

Szerintetek mit adjak még, azon kívül, hogy igyekszemégeket megkóstoltatni vele a zöldségeket? vagy mi mást? Most bújt ki az alsó két fogacacskája, kiflit/kenyeret még nem adhatok, nem? Köszönöm előre is!


2014. máj. 25. 17:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehet ilyen szárított zöldség ételizesítőt kapni só nélkülit, veszek azt.A kókusz olajat a napraforgó/ reprepceolaj helyett használod? És milyen vaj, ha nem ráma? Tea vaj? Köszönöm szépen! Szép napot!
2014. máj. 26. 07:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, a kókuszolajat az étolaj helyett használom. A rama helyett pedig rendes teavajat, vagy márkázott vajat. Az aldiban szoktam venni. De még a picurnak nem adtam, nem néztem utána, hogy a vajat már lehet-e adni. Azt tudom, hogy tejszínt, tejfölt csak egy éves kor után, mint a tejet.
2014. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma bevásároltam. Ízesített görög joghurtot imádja :-)) Zöldséget husival holnap főzök. Remélem, az is jól sikerül. Ha valakinek van még kedve a kedvenc (és egyszerű..) receptjeit megosztani velem, örülnék.

Köszi mindenkinek a segítséget!

2014. máj. 26. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!