Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy rá a szandi?...

Szerintetek nagy rá a szandi? Kép lent.

Figyelt kérdés

Első baba, és nem tudom mit kell figyelembe venni szandi vásárláskor.

A kép jobb oldalán (bal lábán) egy 21-es van, ami szerintem kicsi, mert lelóg róla a lábujja. A másik lábán egy számmal nagyobb, 22-es szandi van, de az meg (nekem) elég nagynak tűnik.

Mennyire normális, ha egy picit nagyobb a szandi? Ti pont akkorát vesztek, amekkora a baba lába?


Bocsi, hogy ilyen kérdést tettem fel, de egyszerűen nem tudok dönteni.


Képek:

[link]


[link]


2014. máj. 26. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.


Stabilnak nézem, és szerintem nagyobbat érdemes venni szandálból, ha nem lötyög a lábán. Egyrészt belenő, másrészt úgyis szabadon vannak az ujjai.

2014. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


De azért várd meg más véleményét is, vannak nálam itt okosabbak :)

2014. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy. :)
2014. máj. 26. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Miből van a szandál belseje? Ha nem textiles, akkor mezítláb fel fogja törni a lábát! Legalábbis nálunk egyik gyerek se tudja a szandálokat mezítláb hordani. Még a tiszta bőr Elefanten is feltörte a lányom lábát negyed óra alatt. Én zoknival próbáltatnám a lábára.
2014. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nagyobbat venném.
2014. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan kinövi úgyhogy szerintem a 22-est lehetne venni, mert ha belegondolsz Te is picit lehet hogy nagyobbat veszel magadnak mert az elején már a szegélyen van neki a lába. Emiatt lehet hogy még ősszel is tudja használni!
2014. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy mennyi idős a kislányod, mennyire jár már stabilan.

Én az első nyáron pont akkora szandit vettem neki mint a lába, mert a hosszabba esetleg többször megbotlik, netán elesik. Viszont akkor kb. 2-3 hónap múlva kellett neki egy másik mert kinőtte, de addigra már majdnem nyár vége volt, és le voltak már árazva a szandik.

Nekem a kisfiam már 2 és fél éves, és az egyik szandi amit most vettem neki, az is picit nagyobb mint a lába, és észrevettem, hogy még mindig többször megbotlik benne.

Egyébként én is mindig zoknival adom rá, még melegben is a szandit, de ez gondolom szokás kérdése.

Szóval ha már rutinos, én csak akkor venném a nagyobbat.

Off: de cuki kis lábacskák :)!

2014. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, igen, pont emiatt nem tudok dönteni. Mi van megbotlik benne? Az jutott eszembe, hogyha én felveszem párom papucsát (igaz 10 számmal nagyobb) akkor elbotlok, mert beleakadok az orrába.

Másfél éves a kislányunk, de nagyon rutinosan megy, már szalad. Eszembe sem jutott, hogy zoknival adjam rá.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :)

2014. máj. 26. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
mindenképp a 22est venném,ha megnézed az első képen a 22es szandiban összehúzza a lábujjait,szerintem az a jó méret,a másikról lelóg a nagylábujja :)
2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a 22-esre szavazok! :) Úgy látom, hogy az első képen a 22-esben összehúzza a lábujjait, azért tűnik sokkal nagyobbnak. Egyébként mielőtt megveszed, add rá mindkét párját és járasd kicsit benne. Én mindig felállítom a gyerekeimet, hogy menjenek kicsit az új cipőben, mert akkor látom, hogy botladozik, vagy egyáltalán mennyire kényelmes. Nálunk egyik gyereknek sem törte még ki szandi a lábát, szóval egy gyerekfüggő, pedig én soha nem adtam rájuk nyáron zoknit.
2014. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!