Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy rá a szandi?...

Szerintetek nagy rá a szandi? Kép lent.

Figyelt kérdés

Első baba, és nem tudom mit kell figyelembe venni szandi vásárláskor.

A kép jobb oldalán (bal lábán) egy 21-es van, ami szerintem kicsi, mert lelóg róla a lábujja. A másik lábán egy számmal nagyobb, 22-es szandi van, de az meg (nekem) elég nagynak tűnik.

Mennyire normális, ha egy picit nagyobb a szandi? Ti pont akkorát vesztek, amekkora a baba lába?


Bocsi, hogy ilyen kérdést tettem fel, de egyszerűen nem tudok dönteni.


Képek:

[link]


[link]


2014. máj. 26. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem egy kisbabáról lenne szó akkor a 21-est mondanám, de mivel úgyis hamar kinövik a cipőket, szerintem is a 22-es a jobb :)
2014. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az egyik egyertelmuen nagy, a masik meg egyertelmuen kicsi. Ne vedd meg egyiket sem. Nezz masik szandi utan, egy masik fazont vagy markat, igy ertem.

Most kell jo legyem, mert jovo nyarra ugyis annyit no, jogy uj szandi kell.

2014. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látom nem csak nekem tűnt fel,hogy ami nagy rá,abban a lábujjai is be vannak húzva.Ha kiterülne,az lenne a megfelelő méret,nem amiből már lelóg az ujja.Tehát a 22-es kell neki.
2014. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!