Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Három és fél hónapos...

SOS! Három és fél hónapos kislányom egyfolytában sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég fürdött azóta sír. Előtte evett, nem hiszem, hogy éhes, csak egy body van rajta szóval melege se lehet. Most az apja fogja.
2014. máj. 26. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tedd mellre, adj neki vízet (forraltat vagy bébivizet), pelenkázd át, majd utána öltöztesd át, biztos nagyon megizzadhatott már, lehet a ruciba szúrja valami, de a csak body kevés neki, az én lányom 18 hós, de body+felső vékony poló + pamut nadrág van rajta és be is takartam egy kis vékony takaróval.

Ha semmi nem segít, adj neki nurofent, az fél óra alatt segít.

2014. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem szopik már, enni meg nem akar. Feszíti magát sírás közben. Miért?
2014. máj. 26. 21:59
 13/20 anonim ***** válasza:
fàj valamilye. esetleg nem a nemiszervét mostad meg rosszul(ott maradt fürdető, krém), és csipi?
2014. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Pocakfájás vagy puki. Tedd magadra, símogasd a pocakját, mozgasd a lábát, hátha jön puki.

Nurofent adtál neki?

2014. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Még nem adtam neki. Lehet, hogy melege van?
2014. máj. 26. 22:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos babám is ezt csinálta. Adtam neki Infacolt, simiztam a pociját, büfiztettem, közben pukizott is, igaz neki ma nem volt széklete, az is baj lehetett. aztán büfizett egy jó nagyot, gondolom az Infacol is segített, majd megette a kajáját és elaludt, mintha elvágták volna a fájdalmát.
2014. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudod megállapítani. Ha hideg a nyakánál, fázik, ha izzadt, akkor melege van. Azért kellene átöltöztetni akár.

Miért hagyod sírni ennyi időt, miért nem akarsz neki adni fájdalomcsillapítót? Megnyugodna és te is

2014. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem, hiszem, hogy melege van, ha feszíti magát. Én nem Nurofent adnék, hanem Infacolt, Espumisant, papaverint vagy hasonlót első körben.
2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyesmi. Hívtam a doktornőt, azt mondta, hogy lehet, hogy túlpörgött és a fáradtságtól nem tud aludni, de közben kimerült. Ő azt javasolta, hogy adjak neki egy lázcsillapító kúpot, az lenyugtatja. És tényleg bevált. Azóta sem volt ilyen.
2014. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gondolom a probléma azóta megoldódott, de azért leírom, nálunk hogy volt.


Volt egy időszak a lányom kb. ennyi idős korában. Minden este napirendi szinten ment az üvöltés, nem is evett, nem volt jó semmi neki. Amikor hagyta, ringattam kicsit, pihent így 10-15 percet, megette az esti tápszerét és bealudt. Volt, hogy ez nem sikerült. Ilyenkor simán betettem az ágyába, ott aludt vmennyit (maximum 1 órát), aztán éhes lett ugye, evett és folytatta tovább az alvást.

Szóval én is azt gondolom, amit az előző is írt, hogy szegény baba túlpörgött, a kis agya még nem tudja megfelelően kezelni a fáradtságot.

2014. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!