Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvoshoz lenne kérdésem....

Orvoshoz lenne kérdésem. Hallottatok már ilyesmiről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy terhes vagyok. A héten megyek magánorvoshoz először, viszont a párom nem akarja a babát. 2 éve vagyunk eggyütt, ő az egzisztenciájára hivatkozik. Nem tudom mihez fogjak, én nagyon szeretném megtartani. Viszont ő is szeretne tőlem, olyan 1-2 éven belül, de semmiképp nem most. Próbáltam meggyőzni, könyörögtem is neki. Végigbeszéltük, és említette, hogy ha olyan veszéllyel jár az abortusz, hogy esetleg egy vizsgálat kiderítené, hogy utána nem lehetne gyermekem, akkor nem vetetnénk el. Egyébként arra gondoltam, mi lenne, ha megkérném az orvost,mondja azt a páromnak, hogy egy ilyen beavatkozás után olyan állapotban van a méhem, hogy utána kétes lenne már a terhesség esélye? Egy orvost meg lehet kérni ilyesmire? Hogy tájékoztassa tévesen a hozzátartozót? Kétségbe vagyok esve...

2014. máj. 27. 14:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Eggyáltalán nem azért vagyok ezen az oldalon, hogy bárkitől is sajnálatot és eggyüttérzést várjak, vagy kapjak, pláne egy anonim oldalon... Tudom, utólag felismertem a hibát, amit elkövettem, de nem én váltottam ki az élettársamból, hogy így viselkedik. 10-12 órát dolgoztam folyamatos műszakban boltban részlegvezetőként, sok volt a feszültség, a mindennapi stressz. A télen meghalt az apósom, így lett a páromnak öröksége. Ő akkor nagylelküen felajánlotta, maradjak otthon, legyek háztartásbeli, ez akkor pihentetőnek tünt, és jó volt kiszakadni a mindennapi stresszből.Persze ha tudom, hogy fél évre rá teherbeesek, ha abbahagyom a fogamzásgátlót és szüneteltetem pont ebben az időszakban, és ha tudom, hogy nem őt kellett volna választanom annakidején, IGEN, akkor most nem lennék ilyen helyzetben. Köszönöm, de nem kell senkinek sem az eggyüttérzése...
2014. jún. 1. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!