Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti egy szobába raknátok egy...

Ti egy szobába raknátok egy 19 hóst és egy újszülöttet?

Figyelt kérdés
4 hónap múlva szülök de már most azon idegeskedek hogy hova rakjam majd az újszülött kislányunkat. A kisfiam mellé a szobájába vagy egy ideig a nappaliba? Kisfiam jó alvó de néha apró zajokra is felébred. Ha éjszaka felébred és rögtön kap teát akkor simán vissza alszik de van rá példa h úgy kipattan a szeme hogy éjszakázni kell utána vele. Félek h az újszülött nagyon felébreszti majd és akkor két gyerekkel kell majd éjszakázni. Az jó megoldás lenne ha pár hétig a pici a nappaliban aludna? Nehéz lesz a kisfiamat a picihez szoktatni majd? Ti mit tennétek? A mi szobánkba nem akarom berakni a picit mert a férjem dolgozni jár, nem akarom h miattunk állandóan felébredjen meg nem is vagyok hive annak h a gyerekkel egy szobába legyünk. Szerintetek mi lenne a jó? Azonnal összerakni a két gyerkőcöt vagy a kicsit külön rakni az első hetekben amig be nem áll az éjszakai alvása?
2014. máj. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi a korkülönbség, de eszembe sem jutott rögtön egy szobába rakni őket. A kicsi 7 hónapos, még külön vannak, de tervben van az összeszoktatás. A kicsi az első hónapokban velem aludt.
2014. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki azt mondja jó az úgy, meg nincs más lehetőség, de én biztos nem raknám egy szobába őket. Őszintén én nagyon sajnálnám a nagyot. Nem csak az első pár héten.
2014. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is sajnálnám/sajnálom a kisfiamat... Már most félelmeim vannak a kistesóval kapcsolatban, pedig örülünk neki, de félek hogy megviseli majd a fiúnkat...
2014. máj. 27. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem raknám egybe Őket.
2014. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem raknám össze, mert tök összevissza alszik az elején, semmi értelme hogy a naggyal egy szobában legyen, neked is úgyis oda kell bejárkálnod hozzá majd.
2014. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi egybe rakjuk majd őket,mert nincs más opció. ha sokat ébredne a kicsi miatt a nagyobb (18 hónapos lesz akkor), akkor esetleg kiköltözünk a kicsivel a nappaliba. de csak legvégső esetben. a környezetemben egyébként mindenhol 3 gyerek van és mindenhol egy szobában alszanak a gyerekek születésüktől fogva. anyukáik szerint nem ébrednek egymásra.
2014. máj. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyu is mindig meséli hogy öcsémet azonnal berakta hozzám, én akkor 2 éves voltam és állitólag nem volt belőle baj. Nem ébredtem fel és nem zavartuk egymást öcsémmel.
2014. máj. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!