Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka hasonlít...

Melyik pelenka hasonlít legjobban a Liberora?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a pelenka nagyon bevált, emiatt olyan pelenkát keresek, ami olyan mint ez, csak esetleg olcsóbb..:) Sajnos anyagilag nem tudjuk megengedni, hogy csam ezt a fajtát vegyük, így arra gondoltam, hogy ha van olyan jó pelus, ami hasonlít rá(hátul is legyen is gumis), akkor átváltanánk arra. Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia a pine pelenka hasonlit ra,gyogyszrrtarakban szoktam latni,valamivrl olcsobb. Én most a "gazdasagos nadragpelenkat "hasznalom,ha ez elfogy kiprobaljuk a dada pelust,ez is gumírozott,100 db 5000 ft,van benne egy ket db selejtes,de még igy is jo.
2014. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dm-s Babylove, én felváltva használom a Liberóval.
2014. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én is Dm-es babylovet használom, nagyon jó , hátul is gumis. Ajándékba kaptam nővéremtől Ő is ezt használ a kisfiának tényleg jó. Éjszakára maradt a Libero, az azért jobban bírja a nedvességet. 3-as mérettől, már elég drága nekünk is a Libero.
2014. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a dm-essel már szemezek egy ideje, mert többnyire ott veszem a pelust, csak nem tudtam hogy annak a dereka gumirozott e. :) lehet majd kiprobálom. Azért még várok egy két választ. :)
2014. máj. 28. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A penny-s Babytime hasonló, mi is azt használjuk a Liberoval felváltva.
2014. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pennysnek úgy tudom nem gumírozott a dereka. Nekünk olyan kéne aminek ott is van gumírozása.:)
2014. máj. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!