Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak mi vált be...

A ti babátoknak mi vált be székrekedésre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Attöl függ, mennyire baba. Laevolac, őszibaracklé, glicerines végbélkúp, kamillatea.
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházban írtak rá szirupot, mert sajnos semmi nem vált be (németországban élünk, és 2 hetes a kislányunk)
2014. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos kora előtt, ha már nagyon szenvedett, akkor lázmérő (ha nem annyira, akkor masszírozás, torna). 4 hónapos kora után pedig frissen facsart narancslé. Azóta nem is ismerjük a székrekedés fogalmát a babánknál.
2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából már nem baba.2 éves.de már mindent próbáltam de semmi :( gondoltam hátha valaki tud még valami tanácsot adni
2014. máj. 28. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
lázmérő vált be
2014. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szilva bébiétel. :)
2014. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesóm fia volt ilyen, 5hónapig csak lázmérővel tudott kakilni. MI oldotta meg? Az idő- talán, vagy hogy már másféle ételeket is evett, vagy megerősödött, nem tudom. De onnantól nem volt gond.
2014. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!