Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Metitisz/ gyermekagyi mellgyul...

Metitisz/ gyermekagyi mellgyulladás volt vkinek?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom. Tüneteim: bal cici rettenetesen fáj, végtagfájdalom, láz. Azt mondják, hogy staphilococcus okozza. Par hete talaltak nálam. Nem az emlőkben volt amúgy. Azt antibiotikummal kezelték, de a kúra után nem vettek kenetet, hogy ellenőrizzék, kipusztult-e.
2014. máj. 30. 15:46
 1/4 Medvi ***** válasza:
Fejd ki amilyen gyakran csak tudod, és szólj az orvosodnak.
2014. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az okozza. A mellbimbo repedesein kerul be a baci. Gyakran fejd, szoptas ket mellbol es mindig a fajdalmassal kezd! Mihamarabb fordulj a nodokihoz es sumamedet irass fel (ne augmentint vagy mas antibiotikumot), mert az kimondottan erre van. En keson fordultam orvoshoz, es elsore nem johoz. 1level augmentin utan 3level sumamed es 4biopszia segitett. Ne juss el idaig! Most orvos!!!
2014. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem reagaltam a kommentekre még. Kaptam antibiotikumot. Sajnos a nevét mar nem tudom. Vmi baci okozhatta. 3-4 nap alatt javult, de jó egy hétig fajt még a szoptatás. Sajnos hiába fajt rettenetesen, ki kellett fejni a tejcsit, mert kezdett csomós lenni. Mondta a doki, hogy ha nem fejek, könnyen kerülhetek sebészetre is. Hát, bőgtem a fejéskor, de nem tehettem mást. Szoptathattam is. Az még jobban fájt. Az3rt jó hogy szoptathattam, mert a kisfiam hatékonyabb ugye mint a kézi fejőm :)
2014. jún. 22. 21:43
 4/4 Medvi ***** válasza:
Örülök, hogy meggyógyultál.
2014. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!