Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdődik a...

Mennyi idősen kezdődik a szeparációs szorongás? Most 7 hónapos, és többi lent.

Figyelt kérdés
Ma kezdte, hogy amint kiteszem a lábam a szobából, azonnal sírva fakad. Ha visszamegyek, általában mosolyra áll a szája, van mikor a kezét is emeli, hogy vegyem fel, de persze ezt nem tudom egész nap csinálni.
2014. máj. 31. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
7-8honapos korban :-)
2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, még egy kicsit várhatott volna. Köszönöm a választ!
2014. máj. 31. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
pár nap múlva 7 hónapos a babám. Már két hete van neki :(
2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos a babám kb 2 hete van ez ha kimegyek elkezd sírni (de nem mindig) ha visszamegyek egyből óriási vigyor. Vagy mászik utánam felkapaszkodik a gatyámba és sír hogy vegyem fel.
2014. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnél is kb 7 hónapos kora körül kezdődött. Nappal még nem is volt annnyira vészes, mert van egy nővére, ha engem nem látott volt kihez forduljon :) De ha ő aludt és a kicsi pl hamarabb kelt, de én épp főztem, akkor már bömbölve jött utánam a konyhába, vagy épp a fürdőbe. De ez még a kisebb probléma volt. Sajnos volt egy pár rosszabb hetünk az éjszakák miatt. Amúgy alszik szépen, általában nincs is gond, de akkor éppen a fogai is jöttek, de ez mégse viselte meg annyira, ha fel is sírt, elég volt bemenni, megsimiztem, és már jöttem is ki. Volt azonban pár hét, hogy ahogy elvettem a kezem a hátáról üvöltött mint a sakál, visszaraktam, csönd volt. Hát ez mindennél rosszabb volt elmondhatom, most leszokóban van róla, mondjuk most épp nem úgy tűnik, hogy fogzana, ezért alszik, ha fel is sír, nem mindig kell bemenni, de ha kell is, megynyugszik a simire, és engedi, hogy menjek tovább aludni :)
2014. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!