Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyegről vélemények?...

Játszószőnyegről vélemények? Miért csak 3 db. figura lóg le mindegyikről? Nem kevés az? És el sem éri a gyerek, hogy megfogja, tapogassa.

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni, mert a forgó-zenélőt ami a járóka felett van, olyan erővel húzza az 5 hónapos fiam, hogy már szinte leszakad.:)
2009. dec. 31. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog. Ha meg kevésnek találod rajta a lelógó játékokat, akkor tudsz rá te magad is akasztani bármilyen kis puha plüssöt.
2009. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az 5 hónaposnak már nem vennék játszószőnyeget. Nagyjából 1 hónapon belül elkezd forogni, kúszni, mászni, nem fogja érdekelni, csak rángatni fogja. Vegyél inkább habszivacs puzzlet, rakd ki a földön, és rakd rá a babádat, tegyél le ide-oda játékokat, ezzel ösztönözve a mozgásra. Ha csak fekszik a hátán, és néz felfele, és ütögeti a játékokat, azzal nem sokra megy.

Szerintem a játszószőnyeg max 6 hónapig való egy babának.

2009. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen 5 játék volt:) alvómacis, volt 3 csillag, egy holdacska, meg egy maci felhőn. Ezeket már mind megunta a fiam, úgyhogy én mindent felteszek neki egy szalaggal, csörgőt, rágókát, stb. Nagyon szereti, mert mindig más lóg a feje fölött, lehet rángatni, meg rágcsálni:)
2009. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért lóg csak 3 figura, hogy költs többet és vegyél neki olyat, amit elér. Szerintem ha jót akarsz arra inkább költs egy kicsit többet, de megéri, mert a gyerek sokkal jobban élvezi. Mi 7000-ért vettünk olyat amilyenről te beszélsz, aztán lecseréltük erre:


[link]


A vaterán nézz körül, hátha van olcsóbban.

2009. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk babatornázónk van és a 4 éves lányom is alámászik!Nagyon stabil, és zenél villog csörög, tükrös, stb, és töredéke a drága játszószőnyegnek!Nem is beszélve hogy igen 3 vacak plüs valami lóg csak róluk!

nekünk hasonló van, de nem ez a márka!Fele ennyibe került!

[link]

2009. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposnak már én sem vennék játszószőnyeget. Vegyél tornáztatót, vagy külön játszó ívet, amire te magad is tudsz egy-két dolgot akasztgatni, azt még később is fogja tudni babrálni, ha kúszik is akár. Nem kell, hogy sokminden legyen rajta, 1-2 is elég, csak tudd utána variálni, mást tenni oda helyette.
2009. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nagyon korán, pár hetes korában megkaptuk a játszószőnyeget. Kb. 2,5-3 hósan kezdte hosszan nézegetni a lelógó kis dolgokat. Most 8 hós és imádja még mindig. Állandóan bemászik alá és tapogat rajta mindent. Jó szőnyeget kaptunk,színes, igényes és nagyszerűen kihasználható: hason fekve, hanyatt fekve és ülve.

A Brendon oldalán találtam képet róla:


[link]

2010. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi csajok
2010. jan. 2. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!