Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám elérni azt hogy...

Hogyan tudnám elérni azt hogy a 4 hónapos babám a tápszert is megegye?

Figyelt kérdés
Kevés a tejem és ezzel szeretném pótolni, de nem akarja elfogadni.Cumisüvegből próbáltam.
2010. jan. 1. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem kanalazik semmit. Mert nekem 4 és fél volt, már kóstoltattam, ezért mikor nem itta meg cumisüvegből a tápit, akkor megnéztem, hogy a lefejt tejet meg tudja-e inni, nem csak a cumisüvegezéssel van-e gond, és mivel azt megitta, így kanállal adtam neki a tápszert, úgy elfogyott és legközelebb már ment a cumisüvegből is.
2010. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogadta el a szilikon Avent cumisüvegből, ezért vettünk egy latex cumisüveget, ebből jobban elfogadta! Bár csak úgy tudom neki odaadni, hogy előbb ciciztetem, majd gyorsan kicserélem cumisüvegre! Elég kínlódós! Nekem estére kell ilyen csalhez folyamodni, de elég hosszan eltart!
2010. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cselhez! Bocsi! :)
2010. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak a lefejt tejet adtam neki ennyi idősen neki cumisüvegből de az aventet nem fogadta el az fiam sem, meg tesóm babája sem. Aztán vettem tommie tippie cumisüveget ami viszont tényleg mell formájú és abból megette és nem szokott le a ciciről. Nekem csak a Humana baby fit 1 tápszert fogadta el mert kicsit banános ízű és azóta mást nem fogad el. Ha a dokid írja fel akkor egy dobozzal olyan 1000.- ft. Előfordulhat hogy abszolult nem fogadja el a cumisüveget mint az egyik ismerősőm fia. Akkor próbáld meg pohárból megitatni vele. Az én fiam már 2 naposan itta a lefejt tejemet mert nem tudott a cicimből szopcsizni csak bimbóvédővel ami persze a kórházban nincs megtűrve. Bár én a helyedben visszahoznám a tejem. Én kétszer hoztam vissza magamnak és mindkétszer több lett mint azelőtt volt pedig én tesóm gyerkőcét is kisegítettem anyatejjel.

2010. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leírnád hogyan hoztad vissza a tejedet?
2010. jan. 3. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk maga a cumisüveg volt a gond, kislányom a lefejt tejet sem akarta meginni belőle. Hasonló okokból kezdtem Én is tápszert adni 4,5 hónapos kora körül. Első alkalommal 1 órát ordított, és nem evett semmit. Másodjára már csak 10 perc reklamáció volt, és evett kicsit. Harmadik próbálkozásra 2 perc nyöszi után evett majdnem egy egész adagot. Végül, 3-4 nap után mind cumisüvegből, mind ciciből (szerencsére még 2 hónapig kitartottam) simán ment az evés. Én számtalan dolgot kipróbáltam a tejem visszahozására, de nem vált be semmi. Így, kislányom 6,5 hónapos korában, mivel alig bírt már valamit kipréselni belőlem, saját maga elválasztotta magát.
2010. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbálj ki neki mellbimbó formájú cumit, a NUK-nak van ilyen, nekünk is hasonló volt a gondunk és ez bevált.

2010. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hónapos korától kell egy kis kiegészítést adni, és az én babám se akarta elsőre elfogadni. Nálunk az segített, hogy késő este etettük meg vele, mielőtt aludni mentünk volna, amikor ő már aludt. Csak kivettem az ágyból, fel sem ébredt igazán, és így félálomban megette, aztán utána nekünk már könnyen ment. De sokáig nappal csak úgy tudtam belediktálni, ha előtte nem kapott tejet, mert szopi után általában már nem kellett neki, hiába nem volt elég a tejem.
2010. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj de azóta nem voltam itt hogy neked válaszoltam. Akkor leírom hogyan hoztam vissza a tejcsit. Először is rengeteget ittam rendesen ettem és reggeltől estig fejtem és sűrűbben raktam cicire manót. Mellette nekem nagyon bejött a karamalz nevű malátaital amiből napi egyet ittam. A regeltől estig fejtem az úgy nézett ki hogy még éjszaka is felkeltem fejni. Ja és a legfontosabb hogy amikor már mellszívóval nem tudod fejni mert kiszívtál mindent még kézzel iss állj neki mert nekem úgy még volt hogy 20-30 ml lejött. Tejszaporító teát ne igyál ha iszod a karamalz italt mert azzal csak elapasztod a tejcsid. És még annyit hogy RENGETEGET IGYÁL!!! Nekem ezzel a módszerrel sikerült (fél mellből)20 ml-ről 180ml-re feltornáznom 2-3 nap alatt. Remélem nem késő!

2010. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!