Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukaként kicsit...

Egyedülálló anyukaként kicsit nehéz vagy szokatlan nem tudom hogy tudnék teljesen felejteni!?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és van 3,5 hónapos kislányom aki az életem!

Éppen miatta döntöttem úgy hogy elhagyom az apukáját. Nagyon sok vita és újrakezdés volt köztünk. Mindig, mindig az ital miatt. Nem mondom hogy alkoholista, de minden hónapban minimum 2-szer túlzásba vitte és volt hogy munka után sem haza jött, hanem kocsma...már én is besokalltam és végleg elküldtem. Tudnék sokat mesélni erről, de én nem érzem magam hibásnak. Csak annyit kértem ne igyon max alkalmakkor, de ezek szerint túl nagy kérés volt. Tudom hogy nem fog megváltozni, nem is fogom folytatni erőt veszek nem úgy mint eddig hogy mindig visszafogadtam. Karácsony után küldtem el, nekem is ma van a szülinapom és még reakció sem volt rá. Idegesít a tudat hogy hol lehetett, nőzött-e...Nem értem magamat sem.


2010. jan. 1. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

szia énis elhagytam a fiam apját mert ő megcsalt és ő is ivott. Én 3 hónapja vagyok már tölle külön és most kicsit megvagyok nyugodva. Nehéz lesz de az idő segít. Nekem most 10 hónapos a fiam.

kitartás

2010. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon bátran cselekedtél,és csak időbe telik a felejtés.Az én párommal minden rendben,de apukám alkoholista volt.Pontosan tudom milyen ilyen apa mellett felnőni,és nem kívánom egyetlen gyermeknek sem.Akkor már inkább ne legyen apa a képben,de legyen egy egész,boldog anyukája. Sok szenvedéstől,veszekedéstől megkímélte volna a családunkat anyukám,ha anno így cselekszik mint te.Sok kitartást,és boldog új évet.
2010. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Tudom nem vigasztal,de hasonló cipőben járunk,csak az én kedves párom minden 7végén eljárt,és most másodjára is kiderült hogy mellettem van másik nője.Egyszer megbocsájtottam,és pont ma derült ki hogy a szilvesztert a szeretőjével töltötte,én meg itthon 7 honapos kislányunkkal.elmondhatatlan az a fájdalom amit érzek,de ahogy irtad a gyerekek miatt kell lépni,mert itt is az állandó vita ment.Az hogy még idegesit hogy hol lehet,szerintem ez "normális"mert ilyenkor hajlamos az ember azt hinni,hogy észhez tér,és visszakönyörgi magát,de hidd el nekem,hogy nagyon kevés olyan férfi van aki meg fog változni!Eltelik kis idő és folytatni fogják...szurkolok magunknak hogy minél hamarabb túltegyük magunkat.

KITARTÁS.

2010. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 23 évesen maradtam egyedül a 8 hónapos fiammal.


Ti hogy tudtok egy keresetből megélni? Hova költöztetek? Fizet az apuka gyerektartást?

Mi anyuhoz jöttünk vissza, de nagyon nehéz anyagilag. Soha nem gondoltam, hogy ilyen nehéz egyedül gyereket nevelni.


Sok sikert mindenkinek

2010. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom a ti helyzeteteket is!!!!!!! Elképesztő hogy egy gyerek miatt nem tudnak változni. Ha miattuk nem megy akkor senki miatt nem fog...Én szüleimmel élek, nagyon jó viszonyban lekopogom. Amit kapok majdnem mindet leadom szüleimnek, a családit pedig mind a picire költöm. Az apa volt nálam tegnap, hogy új év új esély...de elküldtem. És megmondtam neki havonta 20 ezeret kérek, ha nem fog menni más eszközökkel szerzem meg. Nagyon jó másokkal is megbeszélni akik az én helyzetemben vannak. Írjatok még vissza ha van kedvetek.
2010. jan. 3. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!18:50-es vagyok. Gratulálok hogy ilyen erős tudtál maradni,még én is tartom magam,csak sajnos nekünk még egy ideig egy házban kell élnünk,és igy nagyon rossz,mert tudom hogy az új barátnőjéhez járkák,sőt ott is alszik!Kemény dolgok ezek,de én azt mondom amig a kislányommal minden rendbe van,addig nincs nagy baj.Igy hogy megszabadultunk tőlük,van esélyünk hogy mi is megismerkedjünk egy olyan emberrel aki szeret minket.
2010. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!