Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy csakis alvásra? Akkor...

Kiságy csakis alvásra? Akkor elrontottam?

Figyelt kérdés
Kisfiam a napja java részét a kiságyban tölti. Ölben nagyon rövid ideig van el, babakocsiban is, szőnyegen kb. fél órát bír, aztán nyűgösködik, és ha nem tesszük időben vissza, sír. Aztán mintha elvágták volna, az ágyában játszik, mondja a magáét. Azért kérdezem, mert itt is olvastam, meg mástól is hallottam, hogy a kiságy alvásra való.
2014. jún. 4. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam imádott benne játszani..mégis tudta hogy mikor lehet játszani mikor kell aludni benne.inkább arra mondják hogy ne bünti hely legyen hogy ne kosson negativ érzelmeket a kiságyhoz.
2014. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit irigyellek :), nálunk fordított helyzet. Csak éjjel van el a kiságyban, nappal max negyed órát. És természetesen a végtelenségig ellenne az ölünkben :).

Biztos nagyon jó helyen van az a kiságy. Én egy percig sem aggódnék a helyedben, az a lényeg,h jól érezze magát. Nem írtad,h mennyi idős a baba, de idővel ez biztos sokat fog változni, főleg amikor majd elkezdi felfedezni a világot.

2014. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a járókát.
2014. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó miért lenne gond? Inkább örülj neki, én lányom csak éjszakai alvásra használja, máskor kiborul benne.
2014. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Járókához sajnos nincs hely, mászni pedig még nem tud. 7 hónapos. Akkor nem aggódom, legalábbis míg nem kezd el azért visítani, hogy ne rakjuk oda. :)
2014. jún. 5. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi semmi baja nem lesz ettől :)

azért mondják ezt, mert így kialakul, hogy ott az alvás helye. így ha beteszed az ágyba, tudja hogy aludni kéne, persze lehet nem fog :) sőt az enyém üvöltött :)

de a lényeg, hogy nálatok ez úgy van, hgoy ha beteszed az ágyba lehet épp egy jó kis játék következik :) de az is lehet hogy alvás, szóval nem tudja majd.

Hidd el kialakul majd.

2014. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én rengetegszer beraktam napközben két alvás közt is a kisfiamat az ágyába ha éppen olyan fontos dolgom volt hogy nem tudtam vele hirtelen mit kezdeni. Sokat játszik a mai napig a kiságyában mert pl reggel ha felébred kap egy üveg teát és visszadől, megissza, majd játszik a játékaival amiket berakok neki. Ezzel kb egy órát elvan bent. Utána kiveszem és kezdődik a nap.

Most már jár, fut-szalad, nem rakom már be az ágyába napközben, de amíg nem járt sokszor játszott ott egyedül.

Nálunk nem volt gond azzal hogy össze keveri a játszást, alvást.

2014. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!