Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik az...

Gabi86 kérdése:

Mennyi folyadékot iszik az 1éves gyerkőcötök ebben a mekegben?

Figyelt kérdés
Ma pl 3dl ivott meg.Mèg mindig szoptatom a lányom minden étkezés után cicizik is,meg néha még beigtat 1-2-t.ja és most még a hasa is meg.félek a kiszáradástól.

2014. jún. 4. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém semmit nem iszik meg, csak szopik. Próbálom itatni, minden nap többször, de mindent kiköp.
2014. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nincs egy éves, de hamarosan... Én is szoptatom és gyakorlatilag semmit nem iszik... nagy ritkán hajlandó eljátszani az itatópoharával és le is nyeli ami kijön belőle, de ivásnak azt sem nevezném... :) Én se örülök neki, de nem tűnik úgy, mint akit a kiszáradás veszélyeztetne... ha van rendesen pisis pelus, akkor szerintem nem kell aggódni. Kínálgasd gyakran, aztán majdcsak rászokik.
2014. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hós kisfiam hónapok óta 1 liter folyadékot iszik kb naponta plusz még a reggeli-esti tápszer ami 4 deci.
2014. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válazokat
2014. jún. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!