Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi folyadékot iszik...

Mennyi folyadékot iszik naponta 26 hónap körüli gyerkőcötök? Mennyi lenne az ideális ebben a korban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyi lenne az ideális, az én 25 hónapos kisfiam kb. 6-7 dl-t iszik. Ebben benne van kb. 3-4 dl víz, 2 dl kakaó. A bölcsiben kap még tízóraira gyümilevet, plusz az ebédhez valamit. De változó, hogy mennyit iszik. Van olyan nap amikor alig csúszik le 3 dl víz, van hogy majdnem 6 dl.
2010. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mit kap inni. ha valami miatt engedékeny vagyok és gyümilevet kap, abból megiszik 1 l-t is akár. ha csak vizet kap, abból kb. 4-5 dl-t iszik
2010. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel este 2-2 dl kakaó. Napközben meg változó hogy mit iszik de kb 5dl-t. Meg ott van ugye a leves is ebédkor.


Most olvastam hogy 2 év körüli gyerekek napi folyadék igénye 1,3-1,5 l .

(babanet)

2010. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!