Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért reklámoz nekem a doki...

Miért reklámoz nekem a doki újabb és újabb oltásokat? Meningo coccus elleniről vélemény?

Figyelt kérdés

(nem a kötelezőekről beszélek)

tekintve, hogy egy oltás maga a vírus legyengített változata, és tekintve, hogy én is ezek nélkül nőttem fel, mégis élek agyhártyagyulladás, meg kókusz bacik nélkül én nem szeretném beadatni, de múltkor is amikor itt rákérdeztem, meg utánanéztem nincs olyan, aki pl a prevenár-t kihagyta volna, így aláírtam a beleegyezést, beadattam. erre már meg a meningococcus-sal jönnek, hogy abba beleegyezem e.

ennek soha nem lesz vége?


más beadatta a meningo ellenit is?


2014. jún. 5. 01:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

"Többféle vírus és baktérium okoz nagyon súlyos betegséget, nem véd mindegyik ellen"

Ez aztán az okos érv! Nem jobb, ha legalább az ellen a pár ellen védve van, ami ellen van oltás?

Ennyi erővel a biztonsági övet se kapcsoljuk be a kocsiba, mert az se véd meg mindig....

2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

az alábbi szerint, valahol feleslegesnek kezdem tartani, kezdve azzal, hogy csak 2-3 évig véd úgy is

cikkről vélemény?

[link]

2014. jún. 5. 13:29
 13/17 A kérdező kommentje:

mellesleg a már beadatott prevenár oltás is véd a meningo agyhártya ellen....

[link]

2014. jún. 5. 13:32
 14/17 A kérdező kommentje:

és elvileg be sem adható, ha túlérzékeny lenne a gyerek a hatóanyagokra, amit nem is vizsgálnak oltás előtt


hm.

2014. jún. 5. 13:34
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
11-es tisztában vagy-e az oltóanyagok központi idegrendszerre való hatásával??? Mert a pontozás az megy látom :D Ezért reklámozzák, ennyire hatásos a reklám... Jó pénz van benne, ennyi.
2014. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%
Én beadattam mindkettőt.a védőnőt megkérdeztem a nem kötelezőkről.ezt a kettőt nagyon ajánlotta.nem pénz miatt,hisz a rotára azt mondta az ő körzetében nagyon ritka(és ugye az nem olcsó)én úgy vagyok vele,ha ilyen alattomos betegségtől meg tudom védeni a gyerekem,akkor megteszem.az egyik azt hiszem kötelező is lesz.a te dolgod,a te gyereked.amúgy nem véletlenül nincs már pl. Fekete hímlő.ezeket a betegségeket világméretű szinten meg lehet szüntetni,ha megfelelő az átoltottság.
2014. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Én is beadattam mind 2-őt.

Azok akik meg azt írták hogy ők bizony nem kapták meg még is élnek blabla....

Azoknak meg annyit hogy ha lett volna abban az időben olyan oltás valószínűleg megkaptátok volna ti is.

2014. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!