Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl egyhangú az étkezése? Egy...

Túl egyhangú az étkezése? Egy nap hányszor, mikor és mit eszik másfél-két év körüli picitek?

Figyelt kérdés
SAJNOS az enyèm nagyon vàlogatós,ès szinte mindig ugyanazokat eszi csak meg,ezèrt is vàrnàm a tapasztalataitokat.Az egèsz napi menüre kicàncsi lennèk.Köszi!
2014. jún. 5. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Mi 14 hósak vagyunk már mindent eszünk a mai nap reggel 7kor kakaó, amig rendet raktam ettek pogácsát, 10 orakor ettek sonkás sajtos kenyeret, délben karfiol leves volt tejföllel, délután esznek majd joghurtot, napközben csipegettünk gyümölcsöt ma pl barackot de most nagy kedvenc az eper,dinnye, vacsira lesz vajas kenyér házi lekvárral majd rá kb 1 órára kakaó és alvás
2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam ma alig eszik valamit..

Reggel ivott 2dl kakaót aztán délelőtt csak pogácsát csipegetett. Délben evett rendesen csirkepaprikást nokedlival. Délután majd megkínálom vmi felvágottas szendviccsel és szerintem este lejmol majd apjától még egy pár falat nokedlit. :) Alvás előtt kb. 1,5dl tejet iszik.

Amúgy imádja a virslit, rántottát, bundás kenyeret, ebédre a tésztaféléket.

2014. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 hónapos

-reggel fél8 körül kb 1 dl tápszer

-fél 9-9 reggeli pár falat kenyér sonkával,sajttal,paradicsommal,uborkával vagy kalács vajjal lekvárral.

-fél12 ebéd:ma pl borsófőzelék lecsós csirkemájjal

-3-fél4 uzsonna gyümölcs ma pl cseresznye,joghurt plusz délután még 1-2 keksz vagy pufi

-6 fél7 vacsi:kenyérfalatkák vagy déli maradék

-8 fekvés 3 dl tápszer

2014. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

1. te nem vagy semmi, mindig halálra röhögöm magam az ilyen nőkön :DDDD

"Mi 14 hósak vagyunk már mindent eszünk..."

Ügyes vagy, hogy 14 hónaposan már tudsz gépelni kisfiam :)))

2014. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4es örülök h jól szórakoztál...sok mindent elárul hogy ilyenen fenn akadsz...jobb lett volna ha inkább a kèrdèsre válaszolsz...èn meg azt birom h egyes emberek csak a feszültsèget keltik itt
2014. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kõszönöm!Èn is sokszor többes szàmban beszèlek róla,szerintem semmi gàz nincs vele. :)

AKKOR megnyugottam hogy mi sem eszünk màskèpp mint màsok.Azon dilemmàztam,hogy baj-e ha valamikor csak napi egyszer eszik fött ètelt.Vagy kimarad nèha valamelyik,mert nem hajlandó enni.DE akkor nem gond annyira... :)

2014. jún. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!