Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek mi lehet ez a...

Megnéznétek mi lehet ez a babám karján?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam,már több mint 2 hónapja ilyen pöttyök vannak a karján,főleg a balon.Tapintásra érdes a felülete,mintha fehér kis hólyagok lennének.Shea vajjal kenem,hol halványodik,hol előjön.Csak a karjain van.Doktornőnk szerint a melegtől van,ha majd lengébben lesz öltöztetve elmúlik.Ez volt két hónapja,azóta jó idő van,sokat van pólóban.Szerintem nem lehet a melegtől.Nem váltottam mosószert,a fürdetőjét is már lecseréltem hátha attól van,de csaknem múlik.Mi lehet ez?


[link]


2014. jún. 6. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is meleg kiütésnek tűnik.
2014. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meleg kiütés lehet.
2014. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem melegkiütés, az én fiamnak is ilyen kicsi kora óta. Grízes a bőre. Az, hogy mitől alakul ki nem tudom. Sűrűn és sokat kell kenni, akkor elmúlik, de előjön időnként ugyanúgy. Állítólag kinövik. Nálunk a felkarja ilyen.
2014. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én se a melegre gyanakszom,mert már sokat van szabadon a karja.Kedves utolsó ti mivel kenitek?
2014. jún. 6. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:
én elvinném egy bőrgyógyászhoz!
2014. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!